ClickCease
Znajdź mieszkanie

MIESZKANIE DLA CIEBIE

NOWOCZESNE OSIEDLA

FUNKCJONALNE ROZKŁADY

ZADOWOLENI MIESZKAŃCY

DEWELOPER
DEVELIA

Wybierz swoje mieszkanie

DEVELIA S.A. – Deweloper oferujący nowoczesne mieszkania, powierzchnie biurowe i lokale usługowe

DEVELIA jest aktualnie jednym z najprężniej działających deweloperów w Polsce. Specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych w dużych miastach – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. W ofercie dewelopera można znaleźć nowe mieszkania i lokale usługowe w atrakcyjnie zlokalizowanych inwestycjach i przystępnej cenie.

 

DEVELIA posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Obok komfortowych mieszkań na sprzedaż, w ofercie dewelopera można znaleźć atrakcyjne powierzchnie biurowe w centrach dużych miast. Projekty realizowane przez DEVELIĘ łączą w sobie nowoczesność z funkcjonalnością i estetyką.

Rozwiń >

Dobrze zaprojektowana przestrzeń pozwala na optymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Współpraca z biurami architektonicznymi i projektami pozwala nie tylko na tworzenie inwestycji przyjaznych do życia i pracy, ale także takich, które korespondują z otoczeniem, wpisują się w jego charakter. Jako solidny i nowoczesny deweloper DEVELIA stale podnosi poziom swoich usług. Dużym atutem dla nabywców jest gwarancja bezpiecznej inwestycji. W ciągu całego procesu zakupu nieruchomości deweloper zapewnia usług doradcze dla swoich klientów – obsługę doradcy ds. nieruchomości i nieodpłatne wsparcie doradcy finansowego. Ułatwia to przejście przez wszystkie formalności związane z zakupem nowego mieszkania. DEVELIA to pewny deweloper o stabilnej i transparentnej polityce finansowej. Solidne zaplecze finansowe i współpraca ze sprawdzonymi wykonawcami pozwalają na sprawne realizowanie kolejnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych na rynku pierwotnym. Obecnie spółka realizuje kilkanaście projektów w największych miastach Polski. Cechy wspólne inwestycji DEVELII to wysoki standard wykończenia mieszkań oraz lokali usługowych, atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa klienta. Pełna oferta mieszkań z rynku pierwotnego i lokali komercyjnych jest dostępna na stronie internetowej oraz w biurach sprzedaży.  

 

 

 

WYJĄTKOWE PROJEKTY

Z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach starannie wybieramy położenie inwestycji. W naszej ofercie można znaleźć zarówno mieszkania dla osób, które cenią sobie miejskie życie w centrum, jak i rodzinne osiedla w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Wiemy, że liczy się każdy metr kwadratowy, dlatego stawiamy na funkcjonalne projekty pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni. 

Rozwiń >

Idea funkcjonalności widoczna jest wewnątrz budynków oraz w ich otoczeniu, w którym nie brakuje zieleni, alejek i placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów budowlanych przekłada się nie tylko na estetykę realizowanych inwestycji, ale także niskie koszty eksploatacji. Z równym zaangażowaniem, co osiedla mieszkaniowe, tworzymy obiekty komercyjne. Dzięki ambitnym projektom Sky TowerAkrady Wrocławskie czy Wola Center stanowią naszą wizytówkę na mapach miast. 

MIESZKANIA KRAKÓW

Nowe mieszkania w centrum Krakowa to niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i szybki dostęp do atrakcji oferowanych przez miasto. W ramach inwestycji powstających przy ul. Grzegórzeckiej i Wrocławskiej znajdziesz mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanej powierzchni i układach pozwalających na dowolną aranżację. Są to idealne mieszkania dla każdego.

Rozwiń >

Prowadzimy również sprzedaż mieszkań na osiedlu Słoneczne Miasteczko, cichym i spokojnym, z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Jako doświadczony deweloper dobrze znamy potrzeby Klientów, dlatego w naszej ofercie bez problemu znajdziesz lokale mieszkalne, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz nasze mieszkania w Krakowie

MIESZKANIA Wrocław

Szukasz nowego mieszkania w centrum Wrocławia? A może wolisz zaciszną, zieloną okolicę dobrze skomunikowaną z resztą miasta? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż DEVELIA i wybierz inwestycję, która spełnia Twoje oczekiwania. Jako jeden z największych deweloperów we Wrocławiu prowadzimy sprzedaż mieszkań w  kilku lokalizacjach, m.in. na Psim Polu, Jagodnie, Stabłowicach, Maślicach Małych oraz Przedmieściu Oławskim. 

Rozwiń >

W każdym projekcie dbamy o funkcjonalne rozkłady i zróżnicowane metraże, przyjazne zagospodarowanie części wspólnych i zieleń w najbliższym otoczeniu budynków.

MIESZKANIA Warszawa

Życie w dużym mieście to mnóstwo możliwości. Chcąc z nich korzystać w pełni, wybierz nowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Nasze inwestycje powstają m.in. na Woli, Targówku, Pradze-Południe, Gocławiu, a także w Ząbkach. Wszystkie są doskonale skomunikowane z centrum. W ramach realizowanych osiedli oferujemy mieszkania na sprzedaż o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach.

Rozwiń >

Nowoczesna architektura, zielone otoczenie budynków, garaże podziemne i cichobieżne windy to tylko część atutów naszych inwestycji. Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż i zdecyduj, które z nich odpowiada Ci najlepiej. 

MIESZKANIA Gdańsk

Kupno mieszkania to bardzo ważna decyzja. Wiemy, czego oczekują Klienci, dlatego stawiamy na atrakcyjne lokalizacje, ciekawą architekturę, funkcjonalne projekty mieszkań i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. W Gdańsku posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż w konkurencyjnych cenach.

Rozwiń >

Jesteśmy zaufanym deweloperem o dużym doświadczeniu w branży. Prowadzimy sprzedaż mieszkań w 5 największych miastach w Polsce. Sprawdź naszą ofertę w Gdańsku i przekonaj się, że mamy dokładnie to, czego szukasz. Zróżnicowane metraże odpowiadają na potrzeby zarówno osób młodych, jak i rodzin z dziećmi.

DOMY ŁÓDŹ

Nowy dom w Łodzi teraz w zasięgu Twoich możliwości. Poznaj ofertę domów jednorodzinnych i szeregowych w mieście, z łatwym dostępem do sklepów, szkół i przedszkoli, dogodnym dojazdem do centrum, w nowoczesnym, komfortowym budownictwie.

Rozwiń >

Prowadzimy w Łodzi sprzedaż nowych domów o zróżnicowanych metrażach i układach. W ofercie znajdziesz przestronne domy jednorodzinne z garażem, dwu- lub jednostanowiskowym. Konkurencyjne ceny, dobra lokalizacja i wysoki standard wykończenia to tylko wycinek z szerokiej gamy atutów osiedla domów jednorodzinnych w Łodzi.