ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja 5 Dzielnica Kraków, Krowodrza
ul. Wrocławska
Lokalizacja w centrum Krakowa to oszczędność czasu, którą trudno przecenić

Funkcjonalne rozkłady mieszkań w metrażach od 27 do 68 m²

W zależności od kondygnacji, do wyboru taras, balkon lub ogródek

Lokalizacja w centrum miasta

Liczne sklepy, szkoły, przedszkola i punkty usługowe w najbliższej okolicy

Bliskość ważnych arterii drogowych

Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej

Inwestycja doskonale nadająca się na zakup pod wynajem

Atrakcyjne części wspólne – alejki, miejsca spotkań mieszkańców

Unikalny widok na panoramę miasta z wyższych kondygnacji

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

5 Dzielnica zlokalizowana jest w centralnej części Krakowa, w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Wrocławskiej. Inwestycja została realizowana etapami. W ramach pierwszych dwóch etapów powstało 299 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 68 m². Do mieszkań, w zależności od piętra, na którym się znajdują, przynależą balkony, tarasy lub ogródki. W budynku znajduje sięduży garaż podziemny i cichobieżne windy. 

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty w Krakowie: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/krakow/w-sprzedazy

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Każde mieszkanie projektowane było z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalne rozkłady mają umożliwiać swobodną aranżację i dopasowanie lokum do swoich potrzeb. Przyjazne otoczenie jest równie ważne, jak wnętrza mieszkań, dlatego postawiliśmy na nowoczesną architekturę, zieleń wokół osiedla i wysokiej jakości materiały. Projekt budynków wpisuje się w aktualne trendy w urbanistyce łącząc estetykę z funkcjonalnością. 

 

POZNAJ KROWODRZĘ

Od ścisłego centrum Krakowa, czyli Rynku Głównego inwestycję dzielą zaledwie 2 km. Jeśli szukasz mieszkania w sercu miasta, 5 Dzielnica jest stworzona dla Ciebie. Krowodrza to nie tylko bliskość centrum, ale także terenów zielonych i rekreacyjnych. W niewielkiej odległości znajdziesz m.in. Park Młynówka Królewska, Park Kleparski, Park Krakowski, Park Jordana i Krakowskie Błonia. Przy ul. Racławickiej działa Centrum Wspinaczkowe, idealne miejsce do aktywnego wypoczynku po pracy. Czas wolny możesz spędzać tam, gdzie masz na to ochotę. Poznaj okolicę osiedla i przekonaj się, że to dobre miejsce do życia.

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Duży wybór szkół i przedszkoli na Krowodrzy będzie atutem dla rodzin z dziećmi. Sąsiedztwo uczelni wyższych takich, jak AGH, Politechnika Krakowska czy Uniwersytet Jagielloński to wygoda dla osób młodych lub szukających mieszkania na wynajem. Szybki dojazd do ważnych arterii drogowych i łatwo dostępna komunikacja miejska umożliwiają sprawne poruszanie się po mieście. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, nieco dalej przystanki tramwajowe oraz autobusowe linie pośpieszne i nocne.

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza, ul. WrocławskaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
Pon.-Pt.
Sob.
9:00-17:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat