ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Aleje Praskie Warszawa, Praga-Południe
Podskarbińska 32/34
Już od 10 200 zł/m2Znajdź mieszkanie

Planowana stacja metra „Mińska”

Aleje spacerowe na osiedlu, tężnia solankowa, plac centralny z atrakcjami dla mieszkańców

Doskonała komunikacja (SKM, przystanek tramwajowy)

Bliskość parków i terenów rekreacyjnych

Miejsce z dala od głównych arterii komunikacyjnych

Nowe osiedle na Pradze Południe

Aleje Praskie to warszawska inwestycja realizowania w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi Południe, niespełna 900 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt podzielony na kilka etapów zakłada budowę 1200 mieszkań, w niskich, 5-piętrowych budynkach, z dominantą od strony ul. Podskarbińskiej.  Osiedle wyróżniać się będzie atrakcyjnym zagospodarowaniem terenu. Ruch kołowy ma być ograniczony do minimum. Powstaną alejki spacerowe, tężnia solankowa, plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Centralnym punktem osiedla będzie plac z miejscem na kawiarnie i restauracje. Na parterze budynków zaplanowano także lokale usługowe. Oferta mieszkań jest na tyle zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć rozkład i metraż odpowiadający jego potrzebom. Każde mieszkanie posiada dodatkową otwartą przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub ogródka.

Modna lokalizacja na Pradze Południe

Inwestycja położona jest w zyskującej na popularności, oryginalnej dzielnicy Kamionek. Jej charakter tworzą odnowione kamienice, pofabryczne budynki oraz ciekawa sztuka uliczna. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych – ul. Grochowskiej, ul. Targowej, Al. Waszyngtona i Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na szybki dojazd w inne rejony miasta, a dotarcie samochodem do centrum zajmuje kilkanaście minut. Osoby preferujące poruszanie się środkami komunikacji miejskiej mogą wybierać pomiędzy autobusami, tramwajami, koleją (dworzec PKP Warszawa Wschodnia), a w przyszłości także III linią metra.

Liczne tereny zielone stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale również do odpoczynku i wyciszenia w wielkim mieście. W pobliżu znajdziemy m.in.: Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Polińskiego, Park Skaryszewski czy teren wokół Jeziora Kamionkowskiego Lokalizacja inwestycji w dzielnicy o dobrze rozwiniętej infrastrukturze oferuje liczne placówki edukacyjne i punkty handlowo-usługowe.

W ramach inwestycji Aleje Praskie znajdziemy:

  • mieszkania 1-pokojowe,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe,
  • mieszkania 5-pokojowe.

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe, Podskarbińska 32/34Pokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

Chrzanowskiego 4 lok. 10 , Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
Sob.
10:00-18:00 9:00-17:00 10.00-15.00
tel: 22 100 11 12
Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować