ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Arkady WrocławskieWrocław, Krzyki
ul. Powstańców Śląskich
Prestiżowe miejsce dla biznesu, centrum spotkań i zakupów dla Wrocławian

Arkady Wrocławskie, to nowoczesny obiekt łączący funkcje handlową, usługową, rozrywkową i biurową.  Położony jest w ścisłym centrum Wrocławia w kwadracie ulic Powstańców Śląskich, Swobodnej, Nasypowej i Komandorskiej. Projekt został zrealizowany przez Spółkę Arkady Wrocławskie SA. Otwarcie nastąpiło w kwietniu 2007 roku. Obiekt oferuje około 39 600m2 powierzchni do wynajęcia w tym 29 700mpowierzchni handlowej i 9 900m2 powierzchni biurowej klasy A.

Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest na trzech piętrach, gdzie działa 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji odwiedzających przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino OH Kino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości; 8,5 metra długości; 3,5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.

Część biurowa klasy A o powierzchni 9 900m2 zajmuje 12 pięter. Wynajęta została przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne.  Znajduje się tutaj między innymi centrala DEVELII S. A.

 

Klauzula informacyjna RODO

Sprawdź stronę www obiektu

 

 

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki, ul. Powstańców ŚląskichPokaż legendę

Aktualności

Kontakt

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat