ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Arkady WrocławskieWrocław, Krzyki
ul. Powstańców Śląskich
Prestiżowe miejsce dla biznesu, centrum spotkań i zakupów dla Wrocławian

Arkady Wrocławskie, to nowoczesny obiekt łączący funkcje handlową, usługową, rozrywkową i biurową.  Położony jest w ścisłym centrum Wrocławia w kwadracie ulic Powstańców Śląskich, Swobodnej, Nasypowej i Komandorskiej. Projekt został zrealizowany przez Spółkę Arkady Wrocławskie SA. Otwarcie nastąpiło w kwietniu 2007 roku. Obiekt oferuje około 39 600m2 powierzchni do wynajęcia w tym 29 700mpowierzchni handlowej i 9 900m2 powierzchni biurowej klasy A.

Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest na trzech piętrach, gdzie działa 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji odwiedzających przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino OH Kino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości; 8,5 metra długości; 3,5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.

Część biurowa klasy A o powierzchni 9 900m2 zajmuje 12 pięter. Wynajęta została przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne.  Znajduje się tutaj między innymi centrala DEVELII S. A.

 

Klauzula informacyjna RODO

Sprawdź stronę www obiektu

 

 

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki, ul. Powstańców ŚląskichPokaż legendę

Aktualności

Kontakt

Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat