ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Baltea ApartmentsGdańsk, Przymorze
ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Już od 11 199 zł/m2Znajdź mieszkanie

Blisko piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej

Doskonała lokalizacja - blisko Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana

Duże balkony i loggie z widokiem na Zatokę Gdańską

Łatwy dojazd do Sopotu, Oliwy, Wrzeszcza i Śródmieścia Gdańska

Dogodny wyjazd na obwodnicę Trójmiasta Tunelem pod Martwą Wisłą

Rozwinięta infrastruktura w najbliższej okolicy (placówki edukacyjne, sklepy i przychodnie)

Nowoczesny budynek z dwupoziomową halą garażową oraz samodzielnymi boksami garażowymi

Nie wliczamy powierzchni pod ścianami działowymi do metrażu mieszkania

Szukasz nowego mieszkania blisko Zatoki Gdańskiej? Poznaj inwestycję Baltea Apartments, która powstanie bezpośrednio przy Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana, kilka minut piechotą od pięknej piaszczystej plaży. Ponadto lokalizacja ta oferuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i bliskość sklepów, usług, szkół, przedszkoli oraz uczelni wyższych. W najbliższej okolicy są m.in.: Galeria Przymorze i Alfa, kino, fitness i sklepy, w których zrobisz codzienne zakupy. W otoczeniu osiedla nie brakuje też terenów rekreacyjnych.

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego

Inwestycja Baltea Apartments to nowoczesny jedenastokondygnacyjny, sześcioklatkowy budynek mieszkalno-usługowy, z dwupoziomowym parkingiem podziemnym oraz indywidualnymi garażami. Od strony parku zaprojektowano trzynastokondygnacyjną dominantę z przeszklonymi loggiami, z których mieszkańcy będą mogli podziwiać widok na Zatokę Gdańską. W budynku powstanie 238 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 110 m2 oraz powierzchnie usługowe. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i indywidualne garaże, naziemne miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na rowery. Funkcjonalne układy mieszkań, duże loggie i przeszklone balkony, z których będzie roztaczać się piękny widok na Zatokę Gdańską to niewątpliwe atuty inwestycji. Ponadto technologie zastosowane podczas budowy przełożą się nie tylko na komfort mieszkania, ale także na niższe rachunki za prąd i ogrzewanie.

Mieszkania do sprzedaży w inwestycji Baltea Apartments:

  • apartamenty 2-pokojowe,
  • apartamenty 3-pokojowe,
  • apartamenty 4-pokojowe.

Atrakcyjna dzielnica

Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Przymorzu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Ronalda Regana. Lokalizacja ta łączy w sobie bardzo dogodny dojazd do centrum miasta z bliskością terenów rekreacyjnych. Liczne trasy rowerowe, znajdujący się w sąsiedztwie duży plac zabaw oraz skatepark dla najmłodszych, korty tenisowe to tylko część atrakcji. W odległości kilku minut spacerem znajduje się piaszczysta szeroka plaża.

Dobrze skomunikowana lokalizacja

Kupując nowe mieszkanie szukamy takiej lokalizacji, która pozwoli nam na sprawny dojazd do pracy. Inwestycja Baltea Apartments zapewnia bliskość ważnych arterii drogowych, które umożliwiają wygodny dojazd do Oliwy, Wrzeszcza i Śródmieścia Gdańska. Tunelem pod Martwą Wisłą dojedziesz szybko do obwodnicy miasta. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska. Do dyspozycji są przystanki tramwajowe i autobusowe. Mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji to oszczędność czasu, którą będziesz doceniał każdego dnia.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze, ul. Prezydenta Lecha KaczyńskiegoPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 17:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować