ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Bastion Wałowa Gdańsk, Śródmieście
ul. Wałowa
Mieszkania w pobliżu starówki

Lokalizacja w centrum Gdańska, w pobliżu starówki

Inwestycja doskonale nadająca się na zakup pod wynajem

Duży, dwupoziomowy garaż podziemny

Prestiżowy charakter lokalizacji w pobliżu ważnych dla miasta obiektów

Miejsca postojowe naziemne ogólnodostępne

Nie wliczamy powierzchni pod ścianami działowymi do metrażu mieszkania

Bastion Wałowa - inwestycja blisko starówki

Oferujemy Państwu zakup apartamentu w ciekawym projekcie architektonicznym, który idealnie wpisuje się w estetykę śródmiejskiej zabudowy Gdańska i wykorzystuje potencjał niepowtarzalnego otoczenia. Wygląd budynku połączy nowoczesną architekturę z bogatą historią tego miejsca, położonego tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności i historycznej Bramy Stoczniowej. Apartamenty przy ul. Wałowej oferują doskonały dostęp do rozrywki i usług zlokalizowanych w Centrum. Do starówki można dojść w kilka minut, gdzie zlokalizowane są kawiarnie, restauracje i muzea. W pobliżu inwestycji Bastion Wałowa znajduje się również duża galeria handlowa z restauracjami, kinem i klubem fitness.

Dobry dojazd samochodem i nie tylko

Planując zakup mieszkania zarówno na własne potrzeby, jak i inwestycyjnie, każdy zastanawia się nad lokalizacją i tym, jak dane miejsce jest skomunikowane z resztą miasta. Jeśli na co dzień poruszasz się samochodem, docenisz bliskość ważnych arterii drogowych. Mieszkanie w centrum Gdańska daje też alternatywę w postaci komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy znajduje się tuż obok osiedla. Ulica Wałowa to nie tylko doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, ale także prestiżowy adres.

Prestiż i bezpieczna lokata kapitału

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci czerpać z uroków Gdańska, a jednocześnie korzystnie ulokować środki finansowe?  Poznaj Apartamenty Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które doceniają urok Gdańska i chcą bezpiecznie ulokować kapitał, minimalnym nakładem czasu i pracy.

Kameralny budynek z ciekawą elewacją

W ramach III i IV etapu inwestycji powstaną budynki 4 i 5-piętrowe z przestronną halą garażową. Do wykończenia części wspólnych i elewacji zastosowano najwyższej jakości materiały. Wkomponowanie w elewację fragmentu ściany z historycznego budynku zapewni projektowi niepowtarzalny klimat. Niska zabudowa zapewni kameralność i ciszę przyszłym mieszkańcom. Przy budynku dostępne będą miejsca postojowe dla mieszkańców i ich gości.

Mieszkania

W jednym z budynków zaprojektowano 133 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 33 m2 do 94 m2, od kompaktowych kawalerek poprzez mieszkania 2 i 3-pokojowe, po przestronne mieszkania 4-pokojowe. Na poszczególnych piętrach przy windach będą znajdować się komórki lokatorskie, a pod budynkiem do dyspozycji mieszkańców będzie przestronna hala garażowa.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w następujących etapach inwestycji:

  • III etap – budynek nr 6 – budowa zakończona
  • IV etap – budynek nr 7 – budowa zakończona

Lokale z funkcją hotelową

W IV etapie inwestycji zaplanowano 111 komfortowych apartamentów z funkcją hotelową o metrażach od 24 m² do 45 m², w tym lokale 1 i 2-pokojowe. Lokale zostały zaprojektowane z myślą o najmie krótkoterminowym lub pobycie wakacyjnym właścicieli - ich funkcjonalny rozkład zapewni wygodny wypoczynek w ekskluzywnie wykończonych wnętrzach. Z myślą o najmie przygotowano udogodnienia typu zamek elektroniczny do drzwi wejściowych, szybkie cichobieżne windy oraz przestronny parking pod budynkiem.

Do cen mieszkań należy doliczyć 23% podatku VAT.

Lokale usługowe

Na parterze i częściowo I piętrze budynków zaprojektowano 11 lokali usługowych. Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy ul. Wałowej oraz bezpośrednie sąsiedztwo nowego osiedla zapewni właścicielom lokali wielu potencjalnych klientów.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście, ul. WałowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 18:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować