ClickCease
Znajdź mieszkanie
Gdańsk
Zadzwoń teraz

Lokale usługowe Bastion Wałowa w Gdańsku

Logo - inwestycja Bastion WałowaGdańsk, Śródmieście
ul. Wałowa
Nowe lokale usługowe w centrum Gdańska

Bastion Wałowa to inwestycja zlokalizowana blisko gdańskiej starówki – obejmuje 133 mieszkania oraz 11 lokali komercyjnych. Lokale usługowe znajdują się na parterze i pierwszym piętrze. Deweloperski standard wykończenia, wejście z ulicy oraz wyposażenie we wszystkie media: instalację wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie miejskie i instalację elektryczną sprawiają, że pomieszczenia świetnie nadają się do zaadaptowania na lokale handlowe lub inne o charakterze usługowym. Z kolei bezpośrednie sąsiedztwo nowego osiedla to możliwość pozyskania wielu potencjalnych klientów.

Lokale na sprzedaż w gdańskim Śródmieściu

Budynek, w którym znajdą się pomieszczenia użytkowe, wyróżnia się niebanalną zabudową architektoniczną, która świetnie współgra z estetyką centralnej części Gdańska. Osiedle zostało ulokowane przy ulicy Wałowej, w bliskiej odległości od Europejskiego Centrum Solidarności i historycznej Bramy Stoczniowej. Takie umiejscowienie zapewni – zarówno przyszłym mieszkańcom, jak i najemcom – łatwy dostęp do rozrywki oraz usług, zlokalizowanych w centrum. Nowe lokale usługowe w centrum Gdańska są położone kilka minut pieszo od starówki.

Korzystna lokalizacja

Przy wyborze lokalu na sprzedaż w Gdańsku, istotnym kryterium jest lokalizacja. Lokale użytkowe w inwestycji Bastion Wałowa znajdują się w miejscu o dużym potencjale. Dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta to duża zaleta tej inwestycji. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, z którego można szybko dojechać do centrum.

Bastion Wałowa – wyjątkowy potencjał biznesowy

Zakup lokalu w inwestycji Bastion Wałowa to dobry  pomysł na zainwestowanie pieniędzy Dzięki komfortowo zaprojektowanym wnętrzom oraz prestiżowej lokalizacji, nowe lokale usługowe w Gdańsku mają wszelkie predyspozycje do tego, by stać się idealnym miejscem do rozwoju działalności handlowej lub usługowej.

Zapraszamy do biura sprzedaży w celu zapoznania się z ofertą lokali usługowych

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście, ul. WałowaPokaż legendę

Znajdź lokal

23/0.E/U
Bastion Wałowa
1 pomieszczenie 259.38 m2Parter
Wolne
Dodaj do porównania Dodano do porównania Usunięto z porównania
25/0.A/U
Bastion Wałowa
1 pomieszczenie 268.42 m2Parter
Wolne
Dodaj do porównania Dodano do porównania Usunięto z porównania

Aktualności

Kontakt

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 17:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat