ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Brzeska 5Wrocław, Przedmieście Oławskie
ul. Brzeska
Lubisz być w centrum wydarzeń? Wybierz mieszkanie przy ul. Brzeskiej

Atrakcyjne rozkłady mieszkań w metrażach od 29 do 65 m2

Lokalizacja w pobliżu centrum miasta (10 min. pieszo od rynku)

Atrakcyjnie zagospodarowane części wspólne

Garaż podziemny oraz naziemne miejsca postojowe

Doskonałe zaplecze komunikacji miejskiej

Bliskość terenów zielonych wzdłuż rzeki Oławy

Dobrze rozwinięta infrastruktura

Osiedle Brzeska 5 jest zlokalizowane na Przedmieściu Oławskim, zaledwie kilka minut od wrocławskiego Rynku. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie bliskość centrum i oferowane przez nie atrakcje. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, funkcjonalnymi projektami mieszkań i zielonym, miłym dla oka dziedzińcem. Mimo, że jest to ścisłe śródmieście, nie musisz martwić się o miejsce do parkowania. Mieszkańcy mają do dyspozycji garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe. Na parterze, od strony ul. Brzeskiej znajdują się lokale usługowe o zróżnicowanych cenach i metrażach. 

Brzeska to boczna ulica, dzięki czemu panuje to cisza i spokój. Jednocześnie, tuż za rogiem miasto tętni życiem. Do Rynku dostaniesz się w 8 minut. W każdej chwili można wybrać się restauracji, kina, teatru lub na basen. Bogate zaplecze rozrywkowe zapewniają także galerie handlowe zlokalizowane w centrum: Arkady Wrocławskie, D.H. Renoma, Galeria Dominikańska. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdziesz sklepy, piekarnię, pocztę, aptekę, a także malowniczo położony nad rzeką Park na Niskich Łąkach. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska – blisko domu są przystanki tramwajowe i autobusowe. Mieszkając w centrum masz mnóstwo możliwości.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

Lokalizacja

Wrocław, Przedmieście Oławskie, ul. BrzeskaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-21:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować