ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Ceglana ParkKatowice, Brynów
ul. Ceglana
Już od 6 399 zł/m2Znajdź mieszkanie
Mieszkania Ceglana Park

Bliskość parków i miejsc rekreacji

Staw i aleja parkowa na osiedlu

Prawie połowa osiedla to piękne tereny zielone

Duża przestrzeń pomiędzy budynkami

Znakomita sieć komunikacji miejskiej

Szybki wyjazd z miasta (A4)

Lokalizacja blisko centrum

Funkcjonalne układy mieszkań

Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

Nowe mieszkania w Katowicach

Ceglana Park to nowe osiedle mieszkaniowe w Katowicach, w którym udało się połączyć wszystkie kluczowe czynniki decydujące o komforcie życia w mieście. Inwestycja przy ul. Ceglanej oferuje bliskość centrum, dobry dostęp do komunikacji miejskiej i otoczenie zieleni w postaci dwóch dużych parków. Pierwszy etap projektu obejmuje mieszkania o różnorodnym metrażu – od dwupokojowych po czteropokojowe lokale, w kolejnych etapach dostępne będą kawalerki, wybrane lokale z antresolami, z tarasami na najwyższych piętrach lub ogródkami na parterze. W ofercie pierwszego etapu są także lokale usługowe.

W ofercie znajdziesz:

  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Osiedle z dobrym dojazdem

Dużym atutem osiedla Ceglana Park jest lokalizacja. Inwestycję dzielą od centrum miasta zaledwie 2 km, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dzięki bliskości ważnych arterii drogowych wyjazd z miasta jest równie wygodny. W ciągu kilku minut dostaniemy się do autostrady A4, trasy S86 czy tzw. wiślanki, czyli drogi krajowej nr 81. Mimo rozbudowanej infrastruktury drogowej, samo osiedle jest spokojne i ma kameralny charakter. Ruch kołowy na terenie inwestycji jest ograniczony, a wzdłuż budynków ma przebiegać aleja z pasem zieleni. 

Mieszkanie w dzielnicy Brynów

Ceglana Park znajduje się w obrębie dzielnicy Brynów, w bliskim sąsiedztwie Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego. Pieszo dojdziemy stąd także do Muchowca i Doliny Trzech Stawów. Mieszkanie blisko centrum Katowic zapewnia dostęp do bogatej oferty handlowo-usługowej, a także szkół i przedszkoli. Zakup nieruchomości na osiedlu Ceglana Park to dobry wybór zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i pod wynajem. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest powstający w sąsiedztwie kompleks sportowy oraz szereg innych inwestycji, których oferta przyczyni się do wysokiego komfortu życia.

Oryginalny projekt  

Osiedle Ceglana Park w Katowicach zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wpisywało się w spokojny charakter dzielnicy. Kameralną zabudowę urozmaica aleja przebiegająca przez cały teren osiedla. Mieszkania są jasne i słoneczne, dzięki dużym oknom, a same rozkłady zróżnicowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Każdy lokal posiada otwartą przestrzeń w postaci balkonu.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • I etapu - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia IV kw. 2020.

 

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Katowice, Brynów, ul. CeglanaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

Kontakt tylko: telefoniczny i mailowy

ul. Ceglana 66, Katowice
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się z skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat