ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Ceglana ParkKatowice, Brynów
Ceglana
Lokale usługowe - Brynów

Ceglana Park nowo budowane osiedle, które zlokalizowane jest w Katowicach w dzielnicy Brynów przy ulicy Ceglanej. Osiedle docelowo liczyć będzie ok. 1500 mieszkań, a lokale usługowe znajdować się będą wyłącznie w pierwszym budynku. Aktualnie sprzedawane lokale usługowe są więc jedynymi na naszym osiedlu, co stanowi bardzo dobrą perspektywę dla prowadzonych w nich działalności.

Lokale usługowe znajdują się na parterze oraz na pierwszym piętrze. Lokale na parterze posiadają wejścia od zewnątrz „z chodnika”. Natomiast do lokali na piętrze dostaniemy się przez klatkę schodową z windą przeznaczoną pod usługi. Wszystkie lokale posiadają bezprogowy dojazd dla wózków inwalidzkich. Przed
budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Lokale mogą być wykorzystane do prowadzenia działalności handlowo-usługowej różnego typu. Witryny lokali są duże, sięgają od podłogi do sufitu. Umożliwiamy oklejenie witryn według potrzeb działalności prowadzonej w lokalu. Wysokość lokali to 355 cm. Oferowane lokale użytkowe są wyposażone we wszystkie niezbędne media: prąd, instalację wodno-kanalizacyjną oraz ogrzewanie i wodę z sieci miejskiej.

Lokalizacja

Katowice, Brynów, CeglanaPokaż legendę

Znajdź lokal

1/02/U
Ceglana Park
1 pomieszczenie 261.80 m2Parter
Zarezerwowane
Dodaj do porównania Dodano do porównania Usunięto z porównania

Aktualności

Kontakt

ul. Ceglana 66, Katowice
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat