ClickCease
Znajdź mieszkanie

Co wyróżnia nasze mieszkania ?

Korzystny przelicznik powierzchni

Do powierzchni użytkowej Twojego mieszkania nie wliczamy powierzchni pod ściankami działowymi, a jedynie tą, z której realnie korzystasz. Taki przelicznik pozwala zaoszczędzić średnio 3,5-4% wartości mieszkania, gdzie zaoszczędzone środki można przeznaczyć na wykończenie łazienki lub zakup wyposażenia kuchni.


Cisza i prywatność

W swoim domu możesz wypoczywać, tak jak lubisz. Standardem naszych mieszkań są murowane ściany działowe, które zapewniają zdecydowanie lepszą izolacyjność akustyczną niż popularne ściany gipsowo-kartonowe. Dodatkowo, nie musisz zastanawiać się, która ściana wytrzyma ciężar montowanych mebli.


Swoboda zmian w projekcie

Wybrałeś już mieszkanie, ale chciałbyś je nieco przearanżować? A może odpowiada Ci liczba sypialni, ale zdecydowanie wolisz salon połączony z kuchnią? Nie ma problemu. Kupując mieszkanie w Develii, masz możliwość wprowadzenia tzw. zmian lokatorskich.


Oszczędność czasu i pieniędzy

Im szybciej wykończysz swoje mieszkanie, tym lepiej. Pomagamy Ci w tym, przekazując klucze do lokalu, w którym ściany są już otynkowane i pomalowane jedną warstwą farby.


Bezpieczeństwo

Jest dla nas równie ważne, jak dla Ciebie, dlatego nie oszczędzamy na zabezpieczeniach. Wszystkie mieszkania DEVELII posiadają markowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C oraz rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze.


Ciepło i komfort

Wysokiej klasy okna zapewniają doskonałą izolacyjność zarówno termiczną, jak i akustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie i ciszą zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.


Dodatkowa przestrzeń w cenie mieszkania

Balkon, taras lub ogródek to doskonały sposób otwarcia mieszkania na otoczenie i zyskania dodatkowej przestrzeni. Co ważne, niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, zawsze płacisz tylko za metraż mieszkania. Dodatkowo, wszystkie nasze balkony mają gotową posadzkę, a mrozoodporne gresy, które stosujemy, zapewniają trwałość na długie lata. Pośpiesz się, lokale z atrakcyjnymi tarasami i ogródkami znikają z oferty najszybciej!


Estetyczne rozwiązania

Zastosowanie anteny zbiorczej przekłada się nie tylko na wygodę, ale także estetykę budynku i Twojego mieszkania. Zamiast wielu anten psujących wygląd elewacji jest jedna z ukrytą instalacją, do której możesz się podłączyć. Co najważniejsze, to rozwiązanie zyskujesz w cenie mieszkania.


Pełna kontrola

Możliwość rozszerzenia domofonu o podgląd z kamery to rozwiązanie dla tych, którzy szczególnie cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność. Instalacja przygotowana w odpowiedni sposób umożliwia dostosowanie domofonu do indywidualnych potrzeb.

 

 


Markowe cichobieżne windy

Powroty do domu będą jeszcze przyjemniejsze, jeśli zamiast mozolnej wspinaczki po schodach będziesz mógł wybrać szybką przejażdżkę windą. Stawiamy na nowoczesne, cichobieżne windy od sprawdzonych firm z pełnym wsparciem serwisowym.