ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Dębowa OstojaŁódź, Bałuty
ul. Arachidowa
Dom z ogródkiem to Twój plan na przyszłość? Nie czekaj, zrealizuj go już dziś

Domy gotowe do zamieszkania

Wysoki standard wykończenia

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń

Plac zabaw dla najmłodszych na osiedlu

Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych (łąki, lasy)

Dom z własną działką w cenie mieszkania

Bardzo dobra lokalizacja – położenie ok. 15 minut od centrum Łodzi

Nowe domy w Łodzi

Osiedle Dębowa Ostoja

Osiedle Dębowa Ostoja powstało z myślą o tych, którzy marzą o własnym domu, ale jednocześnie cenią bliskość miasta i możliwości, które stwarza. W ofercie są domy bliźniacze i w zabudowie szeregowej – każdy z własnym ogródkiem. Nowe domy w Łodzi oferują dostęp do rozwiniętej infrastruktury dużego miasta, a jednocześnie komfort większego niż w przypadku mieszkań metrażu, własny garaż, kameralny charakter osiedla i dodatkową zieloną przestrzeń do wypoczynku.

Funkcjonalny projekt

W ofercie są domy szeregowe i bliźniacze o metrażach powyżej 200 m². Trzy kondygnacje, w tym dwie mieszkalne oraz poddasze, stwarzają duże możliwości aranżacyjne. Każdy z domów będących w ofercie posiada 7 pokoi, w których można zaplanować salon, jadalnię, kilka sypialni i gabinet. Pomieszczenia są przestronne i dobrze oświetlone. Funkcjonalny projekt przekłada się na komfort życia i pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dużym atutem własnego domu jest garaż – na osiedlu Dębowa Ostoja dostępny w wersji jedno- lub dwustanowiskowej.

W ofercie domów na sprzedaż w Łodzi są:

  • dom 7-pokojowy o metrażu 271,60 m² z garażem dwustanowiskowym,
  • dom 7-pokojowy o metrażu 263 m² z garażem dwustanowiskowym,
  • dom 7-pokojowy o metrażu 261,70 m² z garażem dwustanowiskowym,
  • dom 7-pokojowy o metrażu 252,50 m² z garażem jednostanowiskowym.

Wysoki standard wykończenia

Każdy dom na osiedlu Dębowa Ostoja to przemyślany projekt, wysokiej jakości materiały i rozwiązania, które przekładają się na niskie koszty eksploatacji. Estetykę kameralnej zabudowy osiedla domków podnoszą drewniane okna, dachówka ceramiczna oraz elementy elewacji wykonane z klinkieru. Każdy dom posiada garaż, użytkowe poddasze i ogródek.

Domy blisko centrum

Inwestycja zlokalizowana jest przy zacisznej ulicy Arachidowej, w dzielnicy Bałuty (dojazd od ul. Spadkowej). W niedalekiej okolicy domów Dębowa Ostoja znajdziesz szkoły, przedszkola, placówki medyczne i sklepy. Wracając do domu załatwisz najważniejsze sprawy, a zaoszczędzony czas spędzisz tak, jak lubisz. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone stwarzają idealne warunki do spacerów, uprawiania sportu i rodzinnego wypoczynku. Bałuty oferują nie tylko świetnie rozwiniętą infrastrukturę, ale także szybki dojazd do centrum (około 15 minut) i innych części Łodzi. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska – do dyspozycji są autobusy i tramwaje odjeżdżające z pętli (ul. Aleksandrowska).

Lokalizacja

Łódź, Bałuty, ul. Arachidowa Pokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Spadkowa, Łódź
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat