ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Dolina PiastówWrocław, Psie Pole
ul. Kiełczowska
Kameralne osiedle na Psim Polu, które pokochasz za komfort codziennego życia

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od 28 do 81m²

Osiedle o niskiej, kameralnej zabudowie

Bogata oferta komunikacji miejskiej

Szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

W pełni rozwinięta infrastruktura Psiego Pola: liczne szkoły, przedszkola, przychodnie i obiekty sportowe

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Dolina Piastów położone jest przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole. Tworzą je dwa czterokondygnacyjne budynki oraz wewnętrzny dziedziniec z zielenią, alejkami spacerowymi i parkingiem dla mieszkańców. Miejsca postojowe znajdują się także w garażu podziemnym. Projekt obejmuje łącznie 176 mieszkań, wszystkie powstały w ramach jednego etapu. Metraże są zróżnicowane i liczą od 28 do 81 m².

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Mieszkania zaprojektowano z myślą o komforcie lokatorów – funkcjonalność i wrażenie przestronności to efekt, który udało się osiągnąć zarówno w większych, jak i mniejszych lokalach. W zależności od tego, które piętro wybrałeś, mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Dużym atutem osiedla jest jego kameralny charakter i niska zabudowa. Wewnętrzny parking wraz z garażem podziemnym to nie tylko wygodne, ale także bezpieczne rozwiązanie. Wracając do domu nie będziesz musiał martwić się o to, gdzie zaparkować samochód.

 

POZNAJ PSIE POLE

Psie Pole to przede wszystkim świetnie rozwinięta infrastruktura. Znajdziesz tu szkoły, przedszkola, przychodnie i sklepy, również te małe, w których zakupy robi się bez pośpiechu i z przyjemnością. Centrum lokalnego życia stanowi rynek. W ostatnich latach przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu jeszcze bardziej zyskał w oczach mieszkańców Psiego Pola. Otwarte kąpielisko, hala do gry w squasha i badmintona, boisko do piłki nożnej, centrum dla dzieci i rodziców – to tylko część atrakcji w najbliższej okolicy.

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Jeśli zechcesz udać się do centrum lub innej części miasta, do Twojej dyspozycji są liczne połączenia autobusowe, a nawet pociąg odjeżdżający ze stacji Psie Pole. Korzystając z samochodu do Rynku dostaniesz się w 15 minut. Dużą wygodę poruszania się po mieście daje bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dzięki niej, na lotnisko czy Bielany Wrocławskie dostaniesz się bez konieczności stania w korkach.

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole, ul. KiełczowskaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-20:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat