ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja GranicznaWrocław, Fabryczna
ul. Graniczna
Szukasz komfortowego lokum dla swojej rodziny? Odwiedź Osiedle Graniczna

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu

Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej

Szybki dostęp do węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Obwodnicy Śródmiejskiej

Sąsiedztwo CH Factory, które oferuje bogatą ofertę handlowo-usługową

Bliskość terenów zielonych: Park Tysiąclecia, staw, ścieżki rowerowe

Dostępne mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi tarasami

Wysokiej klasy windy dostępne z poziomu garażu

Osiedle Graniczna jest zlokalizowane w południowo-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna. Tworzy je zespół sześciu budynków, w których powstało łącznie 1000 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Szczególny nacisk został położony na zapewnienie funkcjonalności lokali. Dodatkowo niska zabudowa, stylowa architektura, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość o detale zapewnią mieszkańcom komfortowe i przyjazne warunki życia. Zielone dziedzińce z placami zabaw stanowią miejsce spotkań rodziców z dziećmi.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Tysiąclecia – zaprojektowane z rozmachem miejsce rekreacji i wypoczynku. Znajdziesz tu alejki spacerowe i ścieżki dla rowerzystów, plac zabaw dla najmłodszych, pergolę, miejsce do gry w bule i tor wrotkarski. Atutem lokalizacji jest również pobliskie Centrum Handlowe Factory, gdzie zakupy, zarówno te codzienne, jak i większe zajmą mniej czasu, ponieważ wszystkie sklepy będziesz miał w zasięgu ręki. Nie brakuje tu również restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli. Fabryczna to bardzo dobrze rozwinięta dzielnica. Komunikacja miejska zapewnia sprawny dojazd do centrum, a Autostradowa Obwodnica Wrocławia dostanie się do innych części miasta.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

Zalety Naszych mieszkań

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna, ul. GranicznaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-21:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować