ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Grzegórzecka 77Kraków
ul. Grzegórzecka
Kawa w przydomowym ogródku czy w ogródku na krakowskim Rynku? To Ty decydujesz

Mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, w metrażach od 25 m² do 85 m²

Podwyższony standard deweloperski

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta

Dobrze rozwinięta infrastruktura i komunikacja

Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych

Parking podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi

Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

Nowe mieszkania w Krakowie

Poznaj Osiedle Grzegórzecka 77

Nowe mieszkanie w centrum Krakowa to dobra inwestycja, niezależnie od tego, czy chcemy kupić mieszkanie dla siebie czy pod wynajem. Doskonała lokalizacja pozwala cieszyć się urokami miasta bez ograniczeń. Osiedle Grzegórzecka 77 położone jest w centralnej części Krakowa, w dzielnicy Grzegórzki, 2 km od Rynku Głównego i 230 m od Bulwarów Wiślanych. W ramach inwestycji, podzielonej na kilka etapów, powstaną mieszkania o zróżnicowanych rozkładach i metrażach, od 25 do 78 m². W sprzedaży będą kilkupokojowe mieszkania idealne dla rodziny oraz kompaktowe kawalerki, w sam raz na start. W zależności od piętra, mieszkania posiadać będą balkony, tarasy lub ogródki.

W ofercie DEVELII znajdziesz:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Mieszkaj w centrum Krakowa

Bliskość Starego Miasta i Kazimierza to tylko jeden z wielu atutów mieszkania w dzielnicy Grzegórzki. Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do usług, komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które decydują o komforcie życia mieszkańców. Projekt osiedla Grzegórzecka 77 współgra z najbliższym otoczeniem. Postawiliśmy na niską zabudowę, neutralną kolorystykę i zadbaną zieleń. Co ważne, inwestycja będzie realizowana w podwyższonym standardzie deweloperskim. Oznacza to najwyższej jakości materiały i nowoczesne technologie zastosowane w budynkach. To przekłada się nie tylko na elegancki wygląd budynków, ale także niższe koszty eksploatacji.

Przyjazna dzielnica Grzegórzki

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny zielone, m.in. lubiane i popularne Bulwary Wiślane – wymarzone miejsce do spacerów, uprawiania sportu, rodzinnego wypoczynku. Mieszkanie w Śródmieściu to także łatwy dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i uczelni wyższych. W promieniu kilku kilometrów od Osiedla Grzegórzecka 77 znajdziesz Galerię Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galerię Krakowską. Taka lokalizacja to dobry wybór zarówno pod kątem prywatnego zakupu, jak i inwestycji w mieszkanie na wynajem.

Wygodne dojazdy i powroty

Kolejnym atutem mieszkania przy ul. Grzegórzeckiej jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny Krakowa.  Możesz poruszać się po mieście tak, jak lubisz – samochodem, rowerem lub komunikacją miejską. Wybór należy do Ciebie. Bliskość ważnych arterii drogowych zapewnia sprawny wyjazd z miasta. Mieszkanie w centrum Krakowa to oszczędność czasu dla całej rodziny.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Kraków, ul. GrzegórzeckaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia terminu spotkania

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
Pon.-Pt.
Sob.
9:00-17:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat