ClickCease
Znajdź mieszkanie

Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków

 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie

 

Mieszkania w Krakowie na miarę potrzeb

DEVELIA realizuje w Krakowie inwestycje mieszkaniowe w czterech lokalizacjach. Każda z nich oferuje inne możliwości i udogodnienia. W zależności od tego, czy szukasz mieszkania w cichej, spokojnej okolicy czy raczej w centrum miasta, możesz wybierać spośród różnych opcji. Prowadzimy sprzedaż mieszkań na Czyżynach,  w dzielnicy Grzegórzki oraz Bieżanów-Prokocim. Są wśród nich kompaktowe mieszkania, jak i większe lokale, idealne dla rodzin z dziećmi.

 

W sercu miasta - mieszkanie w centrum Krakowa

Jeśli interesuje Cię rynek pierwotny i szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, w niewielkiej odległości od centrum, sprawdź ofertę Osiedla Grzegórzecka 77. Rozbudowana infrastruktura i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej to podstawowe atuty tych inwestycji. Ciekawą ofertę stanowi także Centralna Park, osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Mieszkanie w centrum to nie tylko prestiż, ale także wygoda i oszczędność czasu na co dzień.

 

Twoja oaza czyli zielone osiedle w Krakowie

Interesują Cię inwestycje deweloperskie, ale w spokojniejszej, zielonej części miasta? Poznaj Słoneczne Miasteczko – kameralne osiedle o niskiej zabudowie, z placem zabaw i przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynków. Oferta obejmuje mieszkania o różnych metrażach i rozkładach.  Mieszkając w Krakowie zyskasz ciszę, spokój i bezpieczeństwo. To miejsce idealne dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którzy szukają wytchnienia od zgiełku miasta.

 

Sprawdzony krakowski deweloper

Realizujemy projekty deweloperskie w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi. Wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku kilka tysięcy mieszkań oraz lokali usługowych. Wybierając nasze inwestycje mieszkaniowe stawiasz na solidnego, godnego zaufania dewelopera. Niezależnie od tego, czy kupujesz lokum dla siebie i swojej rodziny czy w celach inwestycyjnych, możesz być pewien, że to właściwy wybór. Sprawdź naszą ofertę i znajdź mieszkanie swoich marzeń.