ClickCease
Znajdź mieszkanie

Biuro Sprzedaży

Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa

 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie

 

Mieszkania od dewelopera w Warszawie

Szukasz mieszkania w Warszawie? Interesuje Cię rynek pierwotny i dobra lokalizacja? DEVELIA doskonale odpowiada na te potrzeby realizując inwestycje mieszkaniowe w różnych częściach miasta. Każdy projekt posiada swoją specyfikę, którą w dużej mierze kształtuje lokalizacja. W centrum stawiamy na kompaktowe, ale funkcjonalne mieszkania, w nieco bardziej oddalonych dzielnicach oferujemy większe lokale dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi.

 

 

Szeroka oferta mieszkań w wielu lokalizacjach i dzielnicach Warszawy

Prowadzimy sprzedaż mieszkań na Mokotowie, Gocławiu, Woli, Pradze-Południe oraz w podwarszawskich Ząbkach. Nasze inwestycje mieszkaniowe odznaczają się nowoczesną architekturą, wysokiej jakości wykończeniem, funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Wiemy, jak ważne dla mieszkańców jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego dbamy o odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, cichobieżne windy w budynkach i odpowiednie otoczenie osiedla.

 

 

Mieszkanie w Warszawskim centrum to nie wszystko

Stawiamy na lokalizacje, które zapewniają różnorodną infrastrukturę ze szkołami, przedszkolami, sklepami i placówkami opieki medycznej, a jednocześnie są dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Takie są właśnie osiedla Korona Pragi, Mała Praga. Doskonałe usytuowanie względem węzłów komunikacyjnych i lokalnej infrastruktury zapewniają także Osiedle na Woli, Osiedle Krzemowe na Mokotowie. Atrakcyjne mieszkania można znaleźć w ofercie osiedla Powstańców 33 w Ząbkach.

 

 

Develię jako dewelopera w Warszawie cechuje doświadczenie i prestiż

Inwestycje deweloperskie DEVELII można znaleźć nie tylko w Warszawie, ale także w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku. Naszą wizytówką są zrealizowane z sukcesem projekty, zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Stale się rozwijamy, inwestujemy w nowe lokalizacje i rozbudowę istniejących już osiedli. Oferta mieszkań na sprzedaż jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W Warszawie są to mieszkania, kompaktowe i ustawne lokale pod wynajem, które przyniosą szybki zwrot z inwestycji, a także większe, przestronne apartamenty.