ClickCease
Znajdź mieszkanie

Mieszkania 2-pokojowe we Wrocławiu

Nie tylko mieszkania

Wrocław to miasto, w którym inwestycje deweloperskie LC Corp są szczególnie rozpoznawalne. Sky Tower i Arkady Wrocławskie należą do tych najbardziej charakterystycznych. Z powodzeniem realizujemy także projekty mieszkaniowe położone w różnych dzielnicach Wrocławia. Prowadzimy sprzedaż mieszkań na Stabłowicach, Psim Polu, Maślicach, Jagodnie i w dzielnicy Fabryczna, tuż obok Factory Outlet. Oferujemy nowe mieszkania wykończone z dbałością o detale, jakość materiałów i  funkcjonalność projektów.

Pokaż mieszkania 2-pokojowe

Różnorodna oferta

Duża część oferty LC Corp we Wrocławiu spełnia wymogi rządowego programu MDM. Staramy się dopasować do oczekiwań klientów, dlatego proponujemy różnorodne metraże i rozkłady mieszkań. Znajdziesz wśród nich kawalerki i kompaktowe mieszkania dla młodych oraz lokale 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie posiadają miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W większości projektów do wyboru, poza balkonami, są także przestronne tarasy i ogródki. Dbamy o estetyczne otoczenie budynków, zieleń na osiedlu i place zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

 

Atrakcyjne lokalizacje

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum Wrocławia, sprawdź ofertę osiedli Stabłowicka 77 i Potokowa na Maślicach Małych. Dolina Piastów na Psim Polu przypadnie do gustu tym, którzy cenią bliskość szkół, przedszkoli, sklepów i punktów usługowych. Wybierając nowe mieszkanie na Osiedlu Graniczna docenisz bliskość Parku Tysiąclecia z jego rozbudowaną siecią alejek, ścieżek rowerowych i miejsc rekreacji. Maestro na Jagodnie to z kolei propozycja dla osób, którym zależy na spokojnej lokalizacji w niewielkiej odległości od centrum.

 

Solidny deweloper

Jesteśmy jednym z liderów na rynku deweloperskim we Wrocławiu. Z naszym sukcesem stoją nie tylko przystępne ceny, ale także solidnie wykonane projekty, bogata oferta i opinie zadowolonych klientów. Poznaj naszą ofertę i wybierz mieszkanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i planom na przyszłość. Możesz zacząć od czegoś małego lub od razu postawić na większe lokum w okolicy, która przypadnie Ci do gustu.

Biuro sprzedaży mieszkań

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat