ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Kamienna 145Wrocław, Huby
ul. Kamienna

lokalizacja blisko centrum

znakomita sieć komunikacji miejskiej

bliskość obiektów sportowo – rekreacyjnych, uczelni wyższych i terenów zielonych

liczne punkty usługowo – handlowe w okolicy

funkcjonalne układy mieszkań

nowoczesna, przemyślana architektura

balkony, loggie lub zielone tarasy

Nowe mieszkania na Krzykach

Komfortowe osiedle przy Kamiennej

Osiedle Kamienna 145 oferuje doskonałą lokalizację, z dobrym dojazdem do wrocławskiego Rynku, Dworca Głównego oraz innych, ważnych punktów na mapie miasta. Jeśli chcesz czerpać z uroków Wrocławia, mieszkanie na osiedlu przy ul. Kamiennej będzie doskonałym wyborem. W ofercie znajdziesz mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od kompaktowych kawalerek idealnych na start po kilkupokojowe mieszkania o powierzchni do blisko 90  m². Dodatkową, otwartą przestrzeń stanowią balkony i tarasy. W podziemiu osiedla zaplanowano dwupoziomowy garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi.

W ofercie znajdziesz:

 • kawalerki,
 • mieszkania 2-pokojowe,
 • mieszkania 3-pokojowe,
 • mieszkania 4-pokojowe.

Komfortowe mieszkanie w sercu miasta

Osiedle, choć położone w centrum miasta, oferuje spokój i wytchnienie. Wzdłuż ulicy Kamiennej rośnie piękny starodrzew. To idealne miejsce do spacerów i przejażdżek rowerowych. Za cel można obrać sobie pobliski Aquapark, Park Skowroni, Park Wschodni lub zielone Wzgórze Andersa. Do Parku Południowego z mieszkania dojedziesz na rowerze w 10 minut. Najbliższa okolica daje wiele możliwości relaksu – od aktywnego wypoczynku po spotkanie przy kawie. Osiedle Kamienna 145 doskonale wpisuje się w charakter otoczenia łącząc wielkomiejski styl z komfortem i funkcjonalnością.

Mieszkania na osiedlu Huby

Huby to osiedle zlokalizowane na wrocławskich Krzykach. Zróżnicowana zabudowa mówi o wieloletniej historii tej dzielnicy – nowe budynki sąsiadują z kamienicami z czasów przedwojennych. Charakterystyczny punkt stanowi Browar Mieszczański – miejsce spotkań, warsztatów i cotygodniowych bazarów ze zdrową żywnością. W najbliższej okolicy Osiedla Kamienna 145 znajdziesz szkoły, przedszkola, bibliotekę, liczne sklepy i punkty usługowe. To doskonale zorganizowana część miasta, dzięki czemu wszystkie codzienne sprawy można załatwić blisko domu. Chcąc ruszyć gdzieś dalej można skorzystać z komunikacji miejskiej lub rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Nowe mieszkanie w tętniącej życiem części miasta to nieoceniony komfort i oszczędność czasu.

Mieszkanie z wygodnym dojazdem

Osiedla Kamienna 145 jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami Wrocławia. Dużym atutem mieszkań z oferty tej inwestycji jest bezpośredni dostęp do Obwodnicy Śródmiejskiej, która pozwala na sprawny przejazd przez miasto. Wyjazd poza jego granice jest równie wygodny dzięki bliskości A4 i Bielan Wrocławskich. W kierunku Rynku, Dworca Głównego oraz ulicy Legnickiej jeżdżą autobusy i tramwaje. Planowane jest także stworzenie połączenia tramwajowego z Placem Grunwaldzkim. W okolicy jest jednak wiele miejsc, do których dostaniesz się pieszo, np. Aquapark. Jeśli wybierając mieszkanie we Wrocławiu wysoko cenisz lokalizację, ta inwestycja przypadnie Ci do gustu.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

 • I etapu - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia II kw. 2021
 • II etapu - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia III kw. 2021

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Wrocław, Huby, ul. KamiennaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia terminu spotkania

  Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
  Pon.-Pią.
  Sob.
  9:00-17:00 9:00-17:00
  Szybki kontakt

  Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

  Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

  Chat