ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Kamienna 145Wrocław, Huby
ul. Kamienna

lokalizacja blisko centrum

znakomita sieć komunikacji miejskiej

bliskość obiektów sportowo – rekreacyjnych, uczelni wyższych i terenów zielonych

liczne punkty usługowo – handlowe w okolicy

funkcjonalne układy mieszkań

nowoczesna, przemyślana architektura

balkony, loggie lub zielone tarasy

Nowe mieszkania na Krzykach

Komfortowe osiedle przy Kamiennej

Osiedle Kamienna 145 oferuje doskonałą lokalizację, z dobrym dojazdem do wrocławskiego Rynku, Dworca Głównego oraz innych, ważnych punktów na mapie miasta. Jeśli chcesz czerpać z uroków Wrocławia, mieszkanie na osiedlu przy ul. Kamiennej będzie doskonałym wyborem. W ofercie znajdziesz mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od kompaktowych kawalerek idealnych na start po kilkupokojowe mieszkania o powierzchni do blisko 90  m². Dodatkową, otwartą przestrzeń stanowią balkony i tarasy. W podziemiu osiedla zaplanowano dwupoziomowy garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi.

W ofercie znajdziesz:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Komfortowe mieszkanie w sercu miasta

Osiedle, choć położone w centrum miasta, oferuje spokój i wytchnienie. Wzdłuż ulicy Kamiennej rośnie piękny starodrzew. To idealne miejsce do spacerów i przejażdżek rowerowych. Za cel można obrać sobie pobliski Aquapark, Park Skowroni, Park Wschodni lub zielone Wzgórze Andersa. Do Parku Południowego z mieszkania dojedziesz na rowerze w 10 minut. Najbliższa okolica daje wiele możliwości relaksu – od aktywnego wypoczynku po spotkanie przy kawie. Osiedle Kamienna 145 doskonale wpisuje się w charakter otoczenia łącząc wielkomiejski styl z komfortem i funkcjonalnością.

Mieszkania na osiedlu Huby

Huby to osiedle zlokalizowane na wrocławskich Krzykach. Zróżnicowana zabudowa mówi o wieloletniej historii tej dzielnicy – nowe budynki sąsiadują z kamienicami z czasów przedwojennych. Charakterystyczny punkt stanowi Browar Mieszczański – miejsce spotkań, warsztatów i cotygodniowych bazarów ze zdrową żywnością. W najbliższej okolicy Osiedla Kamienna 145 znajdziesz szkoły, przedszkola, bibliotekę, liczne sklepy i punkty usługowe. To doskonale zorganizowana część miasta, dzięki czemu wszystkie codzienne sprawy można załatwić blisko domu. Chcąc ruszyć gdzieś dalej można skorzystać z komunikacji miejskiej lub rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Nowe mieszkanie w tętniącej życiem części miasta to nieoceniony komfort i oszczędność czasu.

Mieszkanie z wygodnym dojazdem

Osiedla Kamienna 145 jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami Wrocławia. Dużym atutem mieszkań z oferty tej inwestycji jest bezpośredni dostęp do Obwodnicy Śródmiejskiej, która pozwala na sprawny przejazd przez miasto. Wyjazd poza jego granice jest równie wygodny dzięki bliskości A4 i Bielan Wrocławskich. W kierunku Rynku, Dworca Głównego oraz ulicy Legnickiej jeżdżą autobusy i tramwaje. Planowane jest także stworzenie połączenia tramwajowego z Placem Grunwaldzkim. W okolicy jest jednak wiele miejsc, do których dostaniesz się pieszo, np. Aquapark. Jeśli wybierając mieszkanie we Wrocławiu wysoko cenisz lokalizację, ta inwestycja przypadnie Ci do gustu.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • I etapu - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia II kw. 2021
  • II etapu - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia III kw. 2021

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Wrocław, Huby, ul. KamiennaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-20:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat