ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Kaskady RóżankiWrocław, Różanka
ul. Chorwacka

Nowe lokale usługowe na Różance

Kaskady Różanki to nowoczesny projekt mieszkaniowy zlokalizowany na północy Wrocławia, przy ul. Chorwackiej na osiedlu Różanka. Poza mieszkaniami, projekt przewiduje lokale usługowe na parterze budynku, dostępne bezpośrednio od strony ulicy. Najbliższa okolica oferuje doskonale rozwiniętą infrastrukturę i dostęp do komunikacji miejskiej. To dobra lokalizacja na rozwinięcie własnego biznesu. W ofercie są lokale o różnych metrażach – od 217 m² do 653 m².

 

Plusy lokalu w stanie deweloperskim

Lokale usługowe dostępne w ofercie inwestycji Kaskady Różanki są sprzedawane w tzw. stanie deweloperskim. Oznacza to, że posiadają stolarkę okienną i drzwiową, ale aranżacja podłóg, ścian i wyposażenia pozostaje w gestii właściciela. Pozwala to na łatwe dostosowanie przestrzeni do własnych potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności. Lokale posiadają wszystkie niezbędne media: prąd, instalację wodno-kanalizacyjną oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. Dzięki dużym witrynom są dobrze widoczne od strony ulicy.

 

Lokalizacja z dużym potencjałem

Kaskady Różanki są położone na dużym tętniącym życiem osiedlu. Działają tu liczne szkoły, przedszkola, mniejsze i większe sklepy oraz punkty usługowe. Większość codziennych spraw można załatwić na miejscu. Atutem tej lokalizacji jest także dobre połączenie z centrum zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej lub ścieżek rowerowych. Inwestycja jest położona blisko ważnych arterii drogowych takich, jak ulica Żmigrodzka, Bałtycka czy Osobowicka. Licznie zamieszkane, stale rozwijające się osiedle to duży potencjał dla rozwoju biznesu.

 

W ofercie są nowe lokale usługowe:

  • lokal o metrażu ok. 217 m2
  • lokal o metrażu ok. 296 m2
  • lokal o metrażu ok. 363 m2
  • lokal o metrażu ok. 653 m2

 

Lokalizacja

Wrocław, Różanka , ul. ChorwackaPokaż legendę

Znajdź lokal

Aktualności

Nie znaleziono wyników wyszukiwania.

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-21:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat