ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Korona Pragi Warszawa, Gocław
ul. Ostrobramska
Mieszkaj komfortowo, żyj aktywnie, ciesz się bliskością centrum.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań

Dobra komunikacja z centrum i innymi dzielnicami

Okolica o dobrze rozwiniętej infrastrukturze

Szeroka oferta sklepów i usług w dużych centrach handlowych

Bliskość parków i miejsc rekreacji (m.in. Pływalnia Wodnik)

Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

Mieszkania Korona Pragi

Nowe mieszkanie na Gocławiu

Korona Pragi to inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w centrum Warszawy. Szybki dojazd do pracy i doskonale rozwinięta infrastruktura to tylko część atutów tej lokalizacji. Budowa nowego osiedla na Gocławiu podzielona jest na trzy etapy. W ramach I etapu powstanie nowoczesny, 17-piętrowy budynek z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy, a w nim 166 mieszkań, 4 lokale usługowe na parterze oraz garaż podziemny. W ramach II i III etapu powstaną jeszcze dwa budynki z nowoczesnymi mieszkaniami i garażem podziemnym.

Obecnie w sprzedaży są:

  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Metraż dopasowany do Twoich potrzeb

W ofercie Osiedla Korona Pragi można znaleźć nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach. II i III etap rozbudowy osiedla obejmuje ponad 300 mieszkań oraz 14 lokali usługowych. Mieszkania w metrażach od 26 do 78 m² mają odpowiadać różnym potrzebom, zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Kompaktowe rozkłady pozwalają na wykorzystanie lokali również jako mieszkania pod wynajem w centrum Warszawy. Dobra lokalizacja i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej stanowią niezaprzeczalny atut mieszkania na Gocławiu.

Mieszkanie skomunikowane z centrum

Sprawny dojazd do centrum Warszawy i innych części miasta to oszczędność czasu każdego dnia. Warto o tym pamiętać kupując mieszkanie. W pobliżu osiedla Korona Pragi znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości powstaną również II linia metra (Rondo Wiatraczna) oraz Trasa Olszynki Grochowskiej, co znacząco podniesie komfort mieszkania na Gocławiu. Centra handlowe takie, jak C.H. Promenada, King Cross czy C.H. Gocław oferują duży wybór sklepów i łatwy dostęp do usług potrzebnych na co dzień. Wszystko to ma znaczenie podobnie, jak nieporównywalny komfort, który daje mieszkanie na nowym osiedlu.

Dobrze położone osiedle

Przyjemność spędzania czasu na świeżym powietrzu jest tym większa, że z mieszkania na Osiedlu Korona Pragi do pobliskich parków można dotrzeć w kilka minut. Do wyboru są przepiękne tereny: Park nad Balatonem, Park Skaryszewski, Kanał Nowa Ulga czy klimatyczna Saska Kępa. Wszystko to w niewielkiej odległości od mieszkania. Doskonale rozwinięta infrastruktura okolicy zapewnia miejsca do wypoczynku, zakupów, a także dostęp opieki medycznej i placówek edukacyjnych. Wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego na Gocławiu nie tylko oszczędzasz czas, ale także zyskujesz nowe możliwości. Wykorzystasz je tak, jak lubisz.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Warszawa, Gocław, ul. OstrobramskaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Chrzanowskiego 4 , 04-381 Warszawa (Praga-Południe)
Poniedziałek- Czwartek
Piątek
Sobota
10:00-18:00 09:00-17:00 10:00-15:00
tel: 22 100 11 12
Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat