ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Korona PragiWarszawa, Gocław
Ostrobramska
Nowe lokale usługowe w Warszawie

Zlokalizowana w Warszawie inwestycja Korona Pragi to nie tylko bogata oferta mieszkań – na parterze 17-piętrowych wieżowców mieszkalnych znajdują się także nowe lokale usługowe, które można zagospodarować w różny sposób, z dowolnym  przeznaczeniem. Usytuowanie i standard projektu stanowią jedne z korzyści, dla których warto zainwestować w tego typu nieruchomość..

Krajobraz przyjazny dla biznesu

Zapotrzebowanie na działalność usługową – zwłaszcza na osiedlach mieszkaniowych- wykazuje tendencję wzrostową, zatem położenie inwestycji na obszarze z dużą liczbą mieszkańców to szansa na wielu potencjalnych klientów. Inwestycja Korona Pragi przewiduje budowę aż trzech wieżowców, w których łącznie znajdzie się prawie 500 mieszkań, a w odległości około 500 metrów znajdują się kolejne osiedla. Dobrze rozwinięta infrastruktura, szeroka oferta sklepów i usług sprawiają, że jest to miejsce, które wiele osób obiera nie tylko za swoją przestrzeń do życia, ale także do pracy – prowadząc tu działalność usługową. 

Warto dodać, że stolica, jako centrum biznesowe to idealne miejsce na rozpoczęcie własnej działalności, a kupno lokalu użytkowego jest o wiele bardziej opłacalne niż jego wynajem.

Optymalny standard i wygoda użytkowania

Lokale usługowe, które znajdują się w tej inwestycji są sprzedawane w stanie deweloperskim, dzięki czemu nabywca może je urządzić według własnych upodobań i zgodnie z przyszłym przeznaczeniem lokalu. Są wyposażone w dostęp do wszystkich podstawowych mediów – posiadają instalację wodno-kanalizacyjną, elektrykę a także ogrzewanie miejskie. Niewątpliwą zaletą jest także ich usytuowanie na parterze i wejście od ulicy, dzięki czemu potencjalny punkt usługowy będzie widoczny nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale także dla przypadkowych przechodniów.

Lokalizacja na Pradze Południe

Bodaj najważniejszą przewagą lokali usługowych, należących do inwestycji Korona Pragi, jest ich lokalizacja. Ulica Ostrobramska, w dzielnicy Gocław, jest świetnie skomunikowana z resztą miasta – zbiega się ona z drogą krajową nr 2, która jest jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Warszawy. Dodatkowo, niedaleko od osiedla Korona Pragi, powstanie stacja drugiej linii metra W ofercie są lokale usługowe:

  • o metrażu 24-34 m2.

Lokalizacja

Warszawa, Gocław, OstrobramskaPokaż legendę

Znajdź lokal

A/U7
Korona Pragi
1 pomieszczenie 34.10 m2Parter
Wolne
Dodaj do porównania Dodano do porównania Usunięto z porównania
A/U5
Korona Pragi
1 pomieszczenie 24.08 m2Parter
Wolne
Dodaj do porównania Dodano do porównania Usunięto z porównania

Aktualności

Kontakt

Wola Center ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat