ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja KrzemoweWarszawa, Mokotów
ul. Cybernetyki
Nowe mieszkania w przyjaznej okolicy, blisko stacji metra i Galerii Mokotów

Możliwość dojazdu do centrum metrem (stacja Służew), pociągiem (stacja Warszawa – Służewiec) lub autobusem

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy Mokotów

Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych

Sklepy i atrakcje oferowane przez Galerię Mokotów

Nowoczesne centrum biurowe w sąsiedztwie

Szybki dojazd do Lotniska Chopina

Inwestycja doskonała pod zakup na wynajem

Mieszkania Osiedle Krzemowe

Zamieszkaj na nowym osiedlu na Mokotowie

Osiedle Krzemowe, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują nowego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Budowa osiedla na Mokotowie podzielona jest na III etapy. W ofercie są mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, z dostępem do balkonu lub tarasu w zależności od piętra. Duży wybór lokali w zróżnicowanych metrażach sprawia, że każdy może znaleźć lokum odpowiadające jego potrzebom, niezależnie czy ma to być kompaktowe mieszkanie na start czy przyszłościowe, kilkupokojowe mieszkanie dla rodziny. W ofercie są także lokale usługowe zlokalizowane od strony ul. Cybernetyki.

Nowe mieszkanie to same plusy

Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale też zapewnia funkcjonalne rozwiązania dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla pozostałych mieszkańców miejsca do odpoczynku i przyjemną dla oka zieleń. Pod budynkami znajduje się garaż podziemny. Na terenie osiedla przewidziano także ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe. Mieszkanie w centrum miasta w którym nie będziesz musiał martwić się o miejsce do parkowania, to komfort nie do przecenienia. Ponadto, wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego oszczędzasz na rachunkach – dobrej jakości materiały i nowoczesny projekt budynku przekładają się na niższe koszty eksploatacji.

W ofercie Osiedla Krzemowego na Mokotowie znajdziesz:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Służewiec – dobre miejsce do życia

Osiedle Krzemowe zlokalizowane jest przy ul. Cybernetyki 2 w dzielnicy Mokotów, na terenie warszawskiego Służewca. Pobliska stacja metra, a także stacja kolejowa oraz komunikacja miejska zapewniają szybki i sprawny dojazd do centrum Warszawy. Większość codziennych spraw można jednak załatwić na miejscu. Galeria Mokotów to bogate zaplecze handlowo-rozrywkowe. Są tu sklepy, restauracje, kino, klub fitness i rozmaite punkty usługowe. W okolicy nie brakuje także szkół, przedszkoli i placówek opieki medycznej. Wolny czas przyjemnie spędzisz na świeżym powietrzu – na torze wyścigów konnych lub w Parku Arkadia, wśród malowniczej scenerii otaczającej pałac Królikarnia. Mieszkanie w dobrze rozwiniętej części miasta nie tylko stwarza możliwości, ale także pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Dobre połączenie z centrum

Codzienne dojazdy do pracy nie muszą być męczące, jeśli korzystasz z dobrego i szybkiego połączenia. W niewielkiej odległości od mieszkania na Osiedlu Krzemowym znajdziesz przystanki autobusowe, stację kolejową Warszawa – Służewiec oraz stację metra Służew. Wybierzesz taki środek komunikacji, jaki będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Wolisz korzystać z samochodu? Z Mokotowa do Centrum dojedziesz w niecałe 20 minut. Jeśli często odbywasz dalsze podróże, ucieszy Cię szybki dojazd do Lotniska Chopina.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów, ul. CybernetykiPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

ul. Przyokopowa 33, , 01-208 Warszawa
Pon.-Pt. 9:00-17:00
tel: +48 22 100 11 13
Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat