ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja KrzemoweWarszawa, Mokotów
ul. Cybernetyki

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy Mokotów

Nowoczesne centrum biurowe w sąsiedztwie

Możliwość dojazdu do centrum metrem, pociągiem lub autobusem

Inwestycja doskonała pod zakup na wynajem

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Krzemowe, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum z dobrym dojazdem do centrum miasta. Realizacja osiedla została podzielona na trzy etapy, w ramach których powstanie ponad 500 mieszkań oraz część usługowa. Etap I to zespół trzech budynków ze 159 mieszkaniami. W ramach II etapu wybudowane zostanie pięć obiektów z 244 lokalami mieszkalnymi. Znajdą się wśród nich  kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe.

Termin zakończenia I etapu inwestycji zaplanowany jest na I kwartał 2017 roku, termin zakończenia II etapu na II kwartał 2018 roku.

 

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla pozostałych mieszkańców miejsca do odpoczynku i przyjemną dla oka zieleń. Pod budynkami znajduje się garaż podziemny. Na terenie osiedla przewidziano także ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe.

 

POZNAJ SŁUŻEWIEC

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Cybernetyki 2 w dzielnicy Mokotów, na terenie warszawskiego Służewca. Pobliska stacja metra, a także stacja kolejowa oraz komunikacja miejska zapewniają szybki i sprawny dojazd do centrum miasta. Większość codziennych spraw można jednak załatwić na miejscu. Galeria Mokotów to bogate zaplecze handlowo – rozrywkowe. Są tu sklepy, restauracje, kino, klub fitness i rozmaite punkty usługowe. W okolicy nie brakuje także szkół, przedszkoli i placówek opieki medycznej. Wolny czas przyjemnie spędzisz na świeżym powietrzu – na torze wyścigów konnych lub w Parku Arkadia, wśród malowniczej scenerii otaczającej pałac Królikarnia.

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Codzienne dojazdy do pracy nie muszą być męczące, jeśli korzystasz z dobrego i szybkiego połączenia. W niewielkiej odległości od osiedla znajdziesz przystanki autobusowe, stację kolejową Warszawa – Służewiec oraz stację metra Służew. Wybierzesz taki środek komunikacji, jaki będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Wolisz korzystać z samochodu? Z Mokotowa do Centrum dojedziesz w niecałe 20 minut. Jeśli często odbywasz dalsze podróże, ucieszy Cię szybki dojazd do Lotniska Chopina.

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów, ul. CybernetykiPokaż legendę

Znajdź lokal

Aktualności

Kontakt

Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować