ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja MaestroWrocław, Jagodno
ul. Schuberta/ul. Vivaldiego
Osiedle Maestro – skomponowane tak, byś mógł delektować się codziennością

Funkcjonalne rozkłady mieszkań w metrażach od 47 do 81 m²

Kameralne osiedle z niską zabudową

Przestronne tarasy przynależne do mieszkań parterowych

Garaż podziemny i naziemne miejsca parkingowe

Bliskość ważnych arterii drogowych, w tym Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Harmonogram spłat 20/80

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Maestro zlokalizowane jest u zbiegu ulic Vivaldiego i Schuberta, na południu miasta, w dzielnicy Krzyki - Jagodno. Tworzy je zespół kameralnych budynków mieszkalnych. W ramach I i II etapu wybudowano ponad 330 lokali, które szybko znalazły swoich właścicieli. III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek ze 125 mieszkaniami o różnorodnych układach i metrażach, od 47 do 81 m².

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Istotnym założeniem projektu na Jagodnie było stworzenie różnorodnych, prostych do aranżacji mieszkań, przy jednoczesnym zapewnieniu przyjaznego otoczenia budynków. Niska zabudowa, podjazdy dla wózków i rowerów, alejki spacerowe i place zabaw to tylko część atutów tego miejsca. Osiedle doskonale wpisuje się w spokojny i rodzinny charakter okolicy. Budynek powstający w ramach III etapu odznacza się duża estetyką i dbałością o architektoniczne detale. Do mieszkań, w zależności od piętra, przynależą balkony lub przestronne tarasy. Pod budynkiem przewidziano garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

POZNAJ JAGODNO

Jagodno to otwarte przestrzenie sprzyjające rekreacji i niska zabudowa mieszkalna. Osiedlowe sklepy, przychodnia, apteka, punkty przedszkolne i restauracje zaspokajają codzienne potrzeby mieszkańców. Dobre zaplecze, jeśli chodzi o infrastrukturę stanowi także pobliski Gaj. Powstają tu m.in. nowa szkoła i przedszkole. Położony w odległości 2 km Park Brochowski to doskonałe miejsce do spacerów, spotkań z przyjaciółmi i zabaw dla najmłodszych. Jest to jeden z najstarszych parków we Wrocławiu, kameralny i niezwykle urokliwy. To tu znajdziesz tajemniczy, zielony labirynt.

NAJLEPSZY WYBÓR

Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz granic miasta w kierunku autostrady A4. Obiecująco prezentują się także plany rozwoju dzielnicy, która rozrasta się wraz z przybywającymi mieszkańcami. Przebudowa ul. Buforowej oraz rozbudowa wschodniej nitki obwodnicy miasta to tylko część projektów na najbliższe lata.

Lokalizacja

Wrocław, Jagodno, ul. Schuberta/ul. VivaldiegoPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-17:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat