ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Mała PragaWarszawa, Praga-Południe
ul. Chrzanowskiego
Mieszkanie na nowym osiedlu da Ci komfort, na który zasługujesz

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 24 do 102 m²

Komórki lokatorskie i schowki na rowery

Osiedle zamknięte z kontrolą dostępu

Przyjazna mieszkańcom niska zabudowa w cichej i bezpiecznej okolicy

Łatwo dostępna komunikacja miejska

Bliskość malowniczego Parku Skaryszewskiego

Dobrze rozwinięta infrastruktura Pragi-Południe

Mieszkania na Pradze

Nowe osiedle na Grochowie

Szukasz mieszkania na start, kilkupokojowego lokum dla rodziny czy może ustawnego mieszkania na wynajem? Każdy z tych wariantów znajdziesz w ofercie Osiedla Mała Praga w Warszawie. Inwestycja powstaje w dzielnicy Grochów, w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, zaledwie 6 km od warszawskiej Rotundy. Pięciopiętrowe budynki z miejscowymi obniżeniami do czterech pięter tworzą nowoczesne, a zarazem przyjazne dla mieszkańców osiedle. Zaplanowano na nim 750 mieszkań o zróżnicowanych  rozkładach i metrażach.

Komfortowe mieszkanie w Warszawie

W ofercie są kompaktowe, ale funkcjonalne kawalerki oraz większe, kilkupokojowe mieszkania. Można wybierać spośród lokali o powierzchni od 24 do 102 m². Mała Praga posiada wszystkie udogodnienia, których można oczekiwać od nowych inwestycji. Części wspólne zaprojektowano tak, aby stanowiły miejsce spotkań i rekreacji. Z myślą o najmłodszych przewidziano plac zabaw. Dla zmotoryzowanych są miejsca parkingowe w garażu podziemnym, dla cyklistów schowek na rowery. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie. Osiedle Mała Praga jest zamknięte i posiada kontrolę dostępu, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Na parterze, od strony ul. Chrzanowskiego i Przeworskiej, działać będą lokale usługowe.

W ofercie sprzedaży są:

  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe,
  • lokale usługowe.

Atrakcyjna okolica

W sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Skaryszewski, jeden z największych parków w mieście. Znajdziesz tu alejki spacerowe biegnące wokół Jeziora Kamionkowskiego, malowniczo położone stawy, piękny wodospad, a nawet rozarium. Poza bliskością parku, mieszkanie w dzielnicy Praga Południe oferuje łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych na co dzień usług. Grochów jako bezpieczna i spokojna dzielnica cieszy się dużą popularnością, dlatego stale powstają tu nowe inwestycje. Jeśli szukasz mieszkania z rynku pierwotnego w tętniącej życiem części miasta, osiedle Mała Praga będzie doskonałym wyborem.

Praga Południe, jakiej nie znasz

W najbliższej okolicy mieszkania nie brakuje sklepów, restauracji przychodni, szkół i przedszkoli. Rodzinne popołudnie można spędzić nie tylko na zakupach, ale także na boisku, w hali sportowej lub w bibliotece. Komunikacja miejska zapewnia sprawny dojazd do centrum, a węzeł Marsa wraz z Trasą Siekierkowską dostanie się do innych części miasta. Bliskość Ronda Wiatraczna oferuje duży wybór linii tramwajowych i autobusowych. Grochów to dobrze skomunikowana i rozwinięta dzielnica, w której żyje się naprawdę komfortowo. Inwestycja będzie dobrym wyborem zarówno pod kątem mieszkania dla rodziny, jak i mieszkania na wynajem w Warszawie.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe, ul. ChrzanowskiegoPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Chrzanowskiego 4 lok. U10 , Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
Sob.
10:00-18:00 9:00-17:00 10:00-15:00
tel: Tel. 22 100 11 12
Wola Center ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat