ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Małe WojszyceWrocław, Wojszyce
ul. Granitowa
Już od 6 399 zł/m2Znajdź mieszkanie
Nowe mieszkania na Wojszycach

Kameralna zabudowa

Zielone otoczenie

Funkcjonalne układy mieszkań

Balkony, tarasy i ogródki

Dostęp do rozbudowanej infrastruktury

Lokalizacja blisko centrum

Kameralne osiedle blisko centrum

Osiedle Małe Wojszyce usytuowane jest w zielonej, spokojnej okolicy na południu Wrocławia.

Projekt doskonale wpisuje się w kameralny charakter otoczenia – obejmuje 2 trzykondygnacyjne budynki o łącznej liczbie 63 mieszkań. Kompaktowa forma osiedla i duża ilość zieleni dookoła ucieszą tych, którzy poszukują wytchnienia od miejskiego zgiełku. Okolica, mimo że spokojna, jest dobrze skomunikowana z centrum, a od Rynku dzieli ją zaledwie 6 km. Oferta mieszkań na Osiedlu Małe Wojszyce została skomponowana w taki sposób, aby odpowiadać na różne potrzeby. Znajdziemy tu mieszkania 2-pokojowe, idealne na start, oraz większe 3-, a nawet 4-pokojowe. Antresole w mieszkaniach na ostatniej kondygnacji stwarzają dodatkowe możliwości aranżacyjne.

W sprzedaży są:

  • mieszkania 2-pokoje,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Wojszyce to doskonały wybór

Wojszyce cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania we Wrocławiu. Oferują bowiem rozbudowane zaplecze infrastrukturalne, a jednocześnie stanowią doskonałą przeciwwagę dla zatłoczonego centrum miasta. Jest tu dużo zieleni, dominuje niska zabudowa, nie brakuje miejsc do spacerów i rekreacji. Blisko osiedla znajduje się kompaktowe centrum handlowe, w którym nie tylko zrobimy zakupy, ale także zjemy doskonały obiad czy skorzystamy z usług klubu fitness. W niewielkiej odległości jest duże, ogólnodostępne boisko, a dojazd do aquaparku zajmuje około 5 minut. Nie brakuje także szkół i przedszkoli.

Nowe mieszkanie oznacza wygodę

Mieszkanie w nowej inwestycji to komfort nie do przecenienia. Możesz je urządzić od A do Z według własnego pomysłu. Co więcej, kupując nowe mieszkanie na wczesnym etapie budowy masz szansę wprowadzenia zmian lokatorskich, np. zmiany układu ścian działowych. Wygodę codziennego życia podnoszą także inne udogodnienia – cichobieżna winda, miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz naziemne miejsca postojowe, np. dla gości. Nowe osiedle oznacza także niższe koszty eksploatacji dzięki lepszej jakości materiałom i rozwiązaniom.

Lokalizacja dobrze skomunikowana

Osiedle Małe Wojszyce jest położone w niewielkiej odległości od Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia, która pozwala na sprawny dojazd do innych części miasta. Szybko dostaniemy się stąd do Rynku, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Przedłużenie linii tramwajowej przez ul. Hubską umożliwi bezpośredni dojazd z pobliskiego Gaju na Plac Grunwaldzki. Jadąc w przeciwnym kierunku, w stronę wyjazdu z miasta, mamy do dyspozycji Wschodnią Obwodnicę Wrocławia lub autostradę A4. Nowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy.

Inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia II kw. 2020.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Wrocław, Wojszyce, ul. GranitowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pt
Sob
9:00-20:00 10:00-18:00

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat