ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Małe WojszyceWrocław, Wojszyce
ul. Granitowa
Nowe mieszkania na Wojszycach

Kameralna zabudowa

Zielone otoczenie

Funkcjonalne układy mieszkań

Balkony, tarasy i ogródki

Dostęp do rozbudowanej infrastruktury

Lokalizacja blisko centrum

Kameralne osiedle blisko centrum

Osiedle Małe Wojszyce usytuowane jest w zielonej, spokojnej okolicy na południu Wrocławia.

Projekt doskonale wpisuje się w kameralny charakter otoczenia – obejmuje 2 trzykondygnacyjne budynki o łącznej liczbie 63 mieszkań. Kompaktowa forma osiedla i duża ilość zieleni dookoła ucieszą tych, którzy poszukują wytchnienia od miejskiego zgiełku. Okolica, mimo że spokojna, jest dobrze skomunikowana z centrum, a od Rynku dzieli ją zaledwie 6 km. Oferta mieszkań na Osiedlu Małe Wojszyce została skomponowana w taki sposób, aby odpowiadać na różne potrzeby. Znajdziemy tu mieszkania 2-pokojowe, idealne na start, oraz większe 3-, a nawet 4-pokojowe. Antresole w mieszkaniach na ostatniej kondygnacji stwarzają dodatkowe możliwości aranżacyjne.

W sprzedaży są:

  • mieszkania 2-pokoje,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Wojszyce to doskonały wybór

Wojszyce cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania we Wrocławiu. Oferują bowiem rozbudowane zaplecze infrastrukturalne, a jednocześnie stanowią doskonałą przeciwwagę dla zatłoczonego centrum miasta. Jest tu dużo zieleni, dominuje niska zabudowa, nie brakuje miejsc do spacerów i rekreacji. Blisko osiedla znajduje się kompaktowe centrum handlowe, w którym nie tylko zrobimy zakupy, ale także zjemy doskonały obiad czy skorzystamy z usług klubu fitness. W niewielkiej odległości jest duże, ogólnodostępne boisko, a dojazd do aquaparku zajmuje około 5 minut. Nie brakuje także szkół i przedszkoli.

Nowe mieszkanie oznacza wygodę

Mieszkanie w nowej inwestycji to komfort nie do przecenienia. Możesz je urządzić od A do Z według własnego pomysłu. Co więcej, kupując nowe mieszkanie na wczesnym etapie budowy masz szansę wprowadzenia zmian lokatorskich, np. zmiany układu ścian działowych. Wygodę codziennego życia podnoszą także inne udogodnienia – cichobieżna winda, miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz naziemne miejsca postojowe, np. dla gości. Nowe osiedle oznacza także niższe koszty eksploatacji dzięki lepszej jakości materiałom i rozwiązaniom.

Lokalizacja dobrze skomunikowana

Osiedle Małe Wojszyce jest położone w niewielkiej odległości od Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia, która pozwala na sprawny dojazd do innych części miasta. Szybko dostaniemy się stąd do Rynku, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Przedłużenie linii tramwajowej przez ul. Hubską umożliwi bezpośredni dojazd z pobliskiego Gaju na Plac Grunwaldzki. Jadąc w przeciwnym kierunku, w stronę wyjazdu z miasta, mamy do dyspozycji Wschodnią Obwodnicę Wrocławia lub autostradę A4. Nowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy.

Inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia I kw. 2020.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Wrocław, Wojszyce, ul. GranitowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-20:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat