ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja MarinusGdańsk, Brzeźno
ul.Gdańska/ ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Inwestycja Marinus to nowoczesne osiedle zlokalizowane w Brzeźnie, blisko plaży i parku, składające się z czterech budynków mieszkalnych z podziemną halą garażową.

Na osiedlu powstaną 81 funkcjonalne mieszkania oraz 2 lokale usługowe o powierzchni 127m2 i 213 m2. Lokale będą usytuowane na parterze bezpośrednio od ul. Gdańskiej. Deweloperski standard wykończenia, wejście z ulicy oraz wyposażenie we wszystkie media: instalację wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie miejskie i instalację elektryczną sprawiają, że pomieszczenia świetnie nadają się do zaadaptowania na lokale handlowe lub inne o charakterze usługowym. Z kolei bezpośrednie sąsiedztwo nowego osiedla to możliwość pozyskania wielu potencjalnych klientów.

Lokale na sprzedaż w Brzeźnie

Lokale usługowe usytuowane będą na parterze 3 i 4-piętrowych budynków, z wejściem bezpośrednio od ul. Gdańskiej - jednej z głównych arterii drogowych w Brzeźnie. Osiedle zostało ulokowane w bliskiej odległości od plaży i Parku Brzeźnieńskiego. Takie umiejscowienie zapewni – zarówno przyszłym mieszkańcom, jak i najemcom – łatwy dostęp do rekreacji a jednocześnie wygodne korzystanie z infrastruktury dzielnicy.

Korzystna lokalizacja

Przy wyborze lokalu na sprzedaż w Gdańsku, istotnym kryterium jest lokalizacja. Lokale użytkowe w inwestycji Marinus znajdują się w miejscu o dużym potencjale. Dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta to duża zaleta tej inwestycji. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek tramwajowy, z którego można szybko dojechać m.in. do centrum.

MARINUS – wyjątkowy potencjał biznesowy

Zakup lokalu w inwestycji Marinus to dobry pomysł na zainwestowanie pieniędzy Dzięki komfortowo zaprojektowanym wnętrzom oraz atrakcyjnej lokalizacji, nowe lokale usługowe w Gdańsku mają wszelkie predyspozycje do tego, by stać się idealnym miejscem do rozwoju działalności handlowej lub usługowej.

Zapraszamy do biura sprzedaży w celu zapoznania się z ofertą lokali usługowych.

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno, ul.Gdańska/ ul. Polskiego Czerwonego KrzyżaPokaż legendę

Znajdź lokal

C.L.U.1
Marinus
1 pomieszczenie 213.08 m2Parter
Wolne
Dodaj do porównania Dodano do porównania Usunięto z porównania

Aktualności

Nie znaleziono wyników wyszukiwania.

Kontakt

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 18:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować