ClickCease
Znajdź mieszkanie

Michał Hulbój

Pan Michał Hulbój jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Posiada licencję maklera papierów wartościowych i uzyskał pozytywny wynik dwóch egzaminów w programie CFA. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako uczestnik szkolenia kadr menedżerskich w Banku Millennium, następnie jako analityk akcji w Millennium Domu Maklerskim, PTE PZU oraz AIG PTE.

W latach 2008 - 2010 pracował na stanowisku zarządzającego portfelem akcji w PTE PZU. Pod koniec 2010 roku został dyrektorem Zespołu Zarządzania Produktami Akcyjnymi w Skarbiec TFI. Rok 2012 spędził w Erste Securities Polska na stanowisku dyrektora Departamentu Analiz. Od lutego 2013 roku objął stanowisko dyrektora Biura Zarządzania Aktywami w Forum TFI S.A., a od października 2013 roku pełnił funkcję członka zarządu w Forum TFI S.A. W latach 2014 - 2018 pełnił funkcję prezesa w Cresco Sp. z o.o. 

W czerwcu 2015 roku został powołany w skład Rady Nadzorczej Trakcja PRKiL S.A., gdzie dodatkowo pełni funkcję członka Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń a od czerwca 2016 roku jest Wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej. Od maja 2017 zasiada w Radzie Nadzorczej spółki Orzeł Biały S.A., gdzie od września 2017 roku jest Przewodniczącego Komitetu Audytu. Od maja 2017 zasiada w Radzie Nadzorczej DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp S.A.),  a od października 2017 roku jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej. Od grudnia 2017 roku członek Rady Nadzorczej oraz członek Komitetu Audytu w EMC Instytut Medyczny S.A. Od czerwca 2018 roku do listopada 2019 roku członek Rady Nadzorczej oraz członek Komitetu Audytu w Nowa Gala S.A Od maja 2019 roku członek Rady Nadzorczej oraz Przewodniczący Komitetu Audytu w AC S.A. Od czerwca 2019 członek Rady Nadzorczej w spółce Libet S.A.

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat