ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Nowa RacławickaWrocław, Krzyki
ul. Racławicka
Nowe osiedle na Krzykach

Doskonała lokalizacja na Krzykach

Dostępność komunikacji miejskiej

Atrakcyjne parki w pobliżu - Południowy, Grabiszyński, Mamuta

Łatwy wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW

Duży wybór placówek edukacyjnych w okolicy

Nowe osiedle na Krzykach

Twoje mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Osiedle Nowa Racławicka powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych części miasta pod względem dostępu do infrastruktury, komunikacji miejskiej i terenów zielonych. Inwestycja idealnie nadaje się do zamieszkania zarówno przez osoby młode, szukające czegoś na start, jak i rodziny z dziećmi czy osoby starsze. W ofercie są nowe mieszkania o metrażach od 29 do ponad 100 m². Każde z nich posiada dodatkową, otwartą przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Pod budynkami zaplanowano duży garaż podziemny z komfortowymi, bezpiecznymi miejscami parkingowymi dla mieszkańców.

W sprzedaży są:

 • kawalerki,
 • mieszkania 2-pokojowe,
 • mieszkania 3-pokojowe,
 • mieszkania 4-pokojowe,
 • mieszkania 2-poziomowe z tarasami na dachu.

Racławicka w sercu Krzyków

Osiedle Nowa Racławicka jest usytuowane w pobliżu dwóch ważnych arterii drogowych Wrocławia – ulic Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich. Jednocześnie bezpośrednie otoczenie inwestycji jest kameralne i spokojne. Takie połączenie przekłada się na atrakcyjność mieszkania we Wrocławiu, zarówno tego kupowanego pod kątem własnych potrzeb, jak i na wynajem. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, komunikacja miejska stanowi zatem doskonałą alternatywę dla samochodu. Blisko stąd do rozległych terenów zielonych – Parku Południowego i Parku Grabiszyńskiego. Ponieważ Krzyki to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta, nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów.

Mieszkanie we Wrocławiu na miarę Twoich potrzeb

Nowa Racławicka jest realizowana w ramach jednego etapu, w którym przewidziano 231 mieszkań. Budynki będą liczyć do pięciu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków. Technologie zastosowane podczas budowy przekładają się nie tylko na komfort mieszkania, ale także niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. To niewątpliwa zaleta mieszkania z rynku pierwotnego.

Dobrze skomunikowane osiedle

Mieszkając w dużym mieście trudno uniknąć dojazdów do pracy, szkół, przedszkoli, po zakupy i do centrum, ale warto zadbać o to, aby zajmowały jak najmniej naszego czasu. Mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu to doskonały wybór dla tych, którzy żyją aktywnie i dużo poruszają się po mieście. Samochód można zostawić w garażu, a zamiast niego wybrać komunikację miejską lub rower. Dla zmotoryzowanych dużych atut stanowi bliskość głównych arterii drogowych i Obwodnicy Śródmiejskiej. Usytuowanie osiedla na południu Wrocławia zapewnia także wygodny wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 czy Bielan Wrocławskich, które stanowią bogate zaplecze handlowo-rozrywkowe.

Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2021 roku.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki, ul. RacławickaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
  Pon.-Pią.
  Sob.
  9:00-20:00 9:00-17:00
  Szybki kontakt

  Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

  Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

  Chat