ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Nowa RacławickaWrocław, Krzyki
ul. Racławicka
Już od 7 599 zł/m2Znajdź mieszkanie
Nowe osiedle na Krzykach

Doskonała lokalizacja na Krzykach

Dostępność komunikacji miejskiej

Atrakcyjne parki w pobliżu - Południowy, Grabiszyński, Mamuta

Łatwy wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW

Duży wybór placówek edukacyjnych w okolicy

Nowe osiedle na Krzykach

Twoje mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Osiedle Nowa Racławicka powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych części miasta pod względem dostępu do infrastruktury, komunikacji miejskiej i terenów zielonych. Inwestycja idealnie nadaje się do zamieszkania zarówno przez osoby młode, szukające czegoś na start, jak i rodziny z dziećmi czy osoby starsze. W ofercie są nowe mieszkania o metrażach od 29 do ponad 100 m². Każde z nich posiada dodatkową, otwartą przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Pod budynkami zaplanowano duży garaż podziemny z komfortowymi, bezpiecznymi miejscami parkingowymi dla mieszkańców.

W sprzedaży są:

 • kawalerki,
 • mieszkania 2-pokojowe,
 • mieszkania 3-pokojowe,
 • mieszkania 4-pokojowe,
 • mieszkania 2-poziomowe z tarasami na dachu.

Racławicka w sercu Krzyków

Osiedle Nowa Racławicka jest usytuowane w pobliżu dwóch ważnych arterii drogowych Wrocławia – ulic Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich. Jednocześnie bezpośrednie otoczenie inwestycji jest kameralne i spokojne. Takie połączenie przekłada się na atrakcyjność mieszkania we Wrocławiu, zarówno tego kupowanego pod kątem własnych potrzeb, jak i na wynajem. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, komunikacja miejska stanowi zatem doskonałą alternatywę dla samochodu. Blisko stąd do rozległych terenów zielonych – Parku Południowego i Parku Grabiszyńskiego. Ponieważ Krzyki to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta, nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów.

Mieszkanie we Wrocławiu na miarę Twoich potrzeb

Nowa Racławicka jest realizowana w ramach jednego etapu, w którym przewidziano 231 mieszkań. Budynki będą liczyć do pięciu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków. Technologie zastosowane podczas budowy przekładają się nie tylko na komfort mieszkania, ale także niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. To niewątpliwa zaleta mieszkania z rynku pierwotnego.

Dobrze skomunikowane osiedle

Mieszkając w dużym mieście trudno uniknąć dojazdów do pracy, szkół, przedszkoli, po zakupy i do centrum, ale warto zadbać o to, aby zajmowały jak najmniej naszego czasu. Mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu to doskonały wybór dla tych, którzy żyją aktywnie i dużo poruszają się po mieście. Samochód można zostawić w garażu, a zamiast niego wybrać komunikację miejską lub rower. Dla zmotoryzowanych dużych atut stanowi bliskość głównych arterii drogowych i Obwodnicy Śródmiejskiej. Usytuowanie osiedla na południu Wrocławia zapewnia także wygodny wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 czy Bielan Wrocławskich, które stanowią bogate zaplecze handlowo-rozrywkowe.

Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2021 roku.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki, ul. RacławickaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia terminu spotkania

  Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
  Pon.-Pią.
  Sob.
  9:00-17:00 9:00-17:00
  Szybki kontakt

  Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować