ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Nowa TęczowaWrocław, Stare Miasto
ul. Tęczowa
CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Tylko 1 kilometr do ścisłego centrum miasta

Łatwy dostęp do ośrodków kulturowych i oświatowych – szkoły, przedszkola, ośrodki akademickie, kina i teatr

Położenie przy ważnych węzłach komunikacyjnych Wrocławia – Plac Legionów, Plac Orląt Lwowskich, Plac Jana Pawła II

Atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych z placem zabaw dla najmłodszych

Dzięki lokalizacji w centrum miasta, mieszkania doskonale nadają się jako inwestycja pod wynajem

Mieszkania Nowa Tęczowa

Nowe osiedle w ścisłym centrum

Nowa Tęczowa to osiedle wybudowane w centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut od Rynku i Promenady Staromiejskiej. Projekt powstał z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, poszukujących komfortowego mieszkania z rynku pierwotnego w lokalizacji, która pozwoli na co dzień czerpać z atutów miasta. Na osiedlu jest ponad 200 nowych mieszkań o różnorodnych układach i metrażach, od 25 do 85 m². Znajdują się tam także lokale usługowe zlokalizowane na parterze, od strony ul. Tęczowej. Z myślą o komforcie mieszkańców w budynku przewidziano cichobieżne windy i garaż podziemny. Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

Mieszkania o różnych metrażach:

 • kawalerki
 • mieszkania 1-pokojowe
 • mieszkania 2-pokojowe
 • mieszkania 3-pokojowe
 • mieszkania 4-pokojowe

Mieszkanie dla aktywnych

Mieszkanie na Osiedlu Nowa Tęczowa oferuje balans między intensywnym życiem dużego miasta, a spokojem domowego zacisza. Lokalizacja inwestycji sprawia, że wracając do domu naprawdę będziesz mógł odpocząć. Jednocześnie, tuż za rogiem, znajdziesz sklepy, biura, restauracje i miejsca rozrywki. W pobliżu ulicy Tęczowej, wzdłuż Fosy Miejskiej, rozciąga się zielona Promenada Staromiejska – idealne miejsce do spacerów, przejażdżek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi. Przechadzając się promenadą dotrzesz do ulicy Krupniczej, dalej ulicy Świdnickiej, aż do urokliwego Parku Staromiejskiego.

Wrocław w zasięgu ręki

Mieszkanie w centrum Wrocławia to dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury, czyli sklepów, usług, szkół i przedszkoli. Możesz zapomnieć o staniu w korkach. W najbliższej okolicy znajdziesz przychodnię, aptekę, pocztę, plac zabaw dla dzieci, boisko, a nawet centrum sportowe. Specjalnych atrakcji także nie musisz szukać daleko. Pieszo dojdziesz do Narodowego Forum Muzyki, teatru, filharmonii, klubu muzycznego czy kina z repertuarem artystycznym.

Atrakcyjne punkty w okolicy:

 • Narodowe Forum Muzyki
 • Kino Nowe Horyzonty
 • Opera Wrocławska
 • Teatr Polski – Scena na Świebodzkim
 • Promenada Staromiejska
 • D.H. Renoma

Dobrze skomunikowane osiedle

Komfort nowego mieszkania w centrum Wrocławia jest nie do przecenienia. Możesz żyć tak, jak lubisz i odkrywać miasto każdego dnia. Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem, rowerem czy komunikacją miejską, zawsze będziesz miał wybór. W pobliżu osiedla Nowa Tęczowa są trzy duże węzły przesiadkowe z kilkunastoma połączeniami autobusowymi i tramwajowymi – przy Pl. Jana Pawła II, Pl. Orląt Lwowskich oraz przy Pl. Legionów. Jeżdżąc po mieście rowerem docenisz stale rozbudowywaną sieć ścieżek rowerowych.

Zalety Naszych mieszkań

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto, ul. TęczowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-21:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat