ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Osiedle Latarników Gdańsk, Letnica
ul. Letnicka
Już od 7 200 zł/m2Znajdź mieszkanie

Doskonała lokalizacja blisko plaży Zatoki Gdańskiej

Łatwy dojazd do Śródmieścia, Wrzeszcza i dogodny wyjazd z miasta

Bliskość terenów zielonych: Park Brzeźnieński im. JJ. Haffnera, Park Prezydenta R. Reagana, ścieżki rowerowe

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych: Stadion Energa Gdańsk oraz Amber Expo

Duża dostępność miejsc postojowych naziemnych i w halach garażowych

Nie wliczamy powierzchni pod ścianami działowymi do metrażu mieszkania

Dojazdy do pracy, szkół, przedszkoli, po zakupy i do centrum – mieszkając w dużym mieście trudno ich uniknąć, ale warto zadbać o to, aby zajmowały jak najmniej z naszego wolnego czasu. Lokalizacja osiedla wyróżnia się rozbudowaną infrastrukturą drogową, która zapewnia szybki dojazd z samochodem zarówno do Śródmieścia jak i Wrzeszcza czy Oliwy. Usytuowanie osiedla w pobliżu tunelu pod Martwą Wisłą zapewnia szybki wyjazd z miasta do głównych tras drogowych S7, S6 oraz Autostrady A1. Bliska odległość do przystanku autobusowego i tramwajowego zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do głównych dzielnic Gdańska.

Mieszkanie w Gdańsku na miarę Twoich potrzeb

Osiedle Latarników będzie realizowane w ramach dwóch etapów, w którym przewidziano ponad 350 mieszkań. Budynki będą liczyć do ośmiu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, liczne naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe, czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków. Technologie zastosowane podczas budowy przekładają się nie tylko na komfort mieszkania, ale także niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. To niewątpliwa zaleta mieszkania z rynku pierwotnego.

Dobra lokalizacja

Osiedle zlokalizowane będzie przy ul. Letnickiej pomiędzy ulicami Wyzwolenia i Droga Zielona, terenie intensywnie rewitalizowanym w ostatnich latach. Lokalizacja ta łączy w sobie bardzo dogodny dojazd do centrum miasta z bliskością licznych terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajduje się Park Brzeźnieński im. JJ. Haffnera, który sąsiaduje z piękną plażą nad Zatoką Gdańską. Bliskie położenie Stadionu Energa oraz Amber Expo zapewni możliwość uczestnictwa w wielu imprezach i wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych i widowiskowych. Dodatkowo, w tym miejscu ma powstać kompleks rekreacyjno-sportowy Nautilus Gdańsk, w którego skład wejdą m.in.: oceanarium, egzotyczna laguna z kompleksem basenów i saun oraz sztuczną, całoroczną plażą, jaskinią-5D, parkiem wodnym, czterogwiazdkowym hotelem oraz centrum medycznym i spa.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica , ul. LetnickaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 17:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować