ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Osiedle Latarników Gdańsk, Letnica
ul. Letnicka
Już od 7 499 zł/m2Znajdź mieszkanie

Doskonała lokalizacja blisko plaży Zatoki Gdańskiej

Łatwy dojazd do Śródmieścia, Wrzeszcza i dogodny wyjazd z miasta

Bliskość terenów zielonych: Park Brzeźnieński im. JJ. Haffnera, Park Prezydenta R. Reagana, ścieżki rowerowe

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych: Stadion Energa Gdańsk oraz Amber Expo

Duża dostępność miejsc postojowych naziemnych i w halach garażowych

Dojazdy do pracy, szkół, przedszkoli, po zakupy i do centrum – mieszkając w dużym mieście trudno ich uniknąć, ale warto zadbać o to, aby zajmowały jak najmniej z naszego wolnego czasu. Lokalizacja osiedla wyróżnia się rozbudowaną infrastrukturą drogową, która zapewnia szybki dojazd z samochodem zarówno do Śródmieścia jak i Wrzeszcza czy Oliwy. Usytuowanie osiedla w pobliżu tunelu pod Martą Wisłą zapewnia szybki wyjazd z miasta do głównych tras drogowych S7, S6 oraz Autostrady A1. Bliska odległość do przystanku autobusowego i tramwajowego zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do głównych dzielnic Gdańska.

Mieszkanie w Gdańsku na miarę Twoich potrzeb

Osiedle Latarników będzie realizowane w ramach dwóch etapów, w którym przewidziano ponad 350 mieszkań. Budynki będą liczyć do ośmiu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, liczne naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie,  plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków. Technologie zastosowane podczas budowy przekładają się nie tylko na komfort mieszkania, ale także niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. To niewątpliwa zaleta mieszkania z rynku pierwotnego.

Dobra lokalizacja

Osiedle zlokalizowane będzie przy ul. Letnickiej pomiędzy ulicami Wyzwolenia i Droga Zielona, terenie intensywnie rewitalizowanym w ostatnich latach. Lokalizacja ta łączy w sobie bardzo dogodny dojazd do centrum miasta z bliskością licznych terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajduje się Park Brzeźnieński im. JJ. Haffnera, który sąsiaduje z piękną plażą nad Zatoki Gdańskiej. Bliskie położenie Stadionu Energa oraz Amber Expo zapewni możliwość uczestnictwa w wielu imprezach i wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych i widowiskowych. Dodatkowo, w tym miejscu ma powstać kompleks rekreacyjno-sportowy Nautilus Gdańsk w którego skład wejdą m.in.: oceanarium, egzotyczna laguna z kompleksem basenów i saun ora sztuczną całoroczną plażą, jaskinia-5D, parkiem wodny, czterogwiazdkowym hotelem oraz centrum medycznym i spa.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica , ul. LetnickaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  Kontakt tylko: telefoniczny i mailowy

  ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
  Pon-Pt 9:00 - 17:00
  Szybki kontakt

  Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się z skontaktować

  Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

  Chat