ClickCease
Znajdź mieszkanie
Warszawa, Wola
ul. Przyokopowa 33
1000 m² stylowej powierzchni eventowej w biznesowym centrum Warszawy

Wyjątkowa architektura, niepowtarzalny klimat na Twoją imprezę

Wola Center to niepowtarzalne, unikatowe miejsce zlokalizowane przy ul. Przyokopowej na warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wyjątkowa architektura, eleganckie wnętrza oraz wysoki standard wykończenia tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca, stanowiący atrakcyjną oprawę organizowanych tu imprez. 

Stylowa, wielofunkcyjna przestrzeń eventowa

Pomiędzy czterema budynkami wchodzącymi w skład Wola Center znajduje się niezwykle klimatyczne i gustowne, zadaszone patio o powierzchni 1000 m2, przeznaczone na organizację różnego rodzaju wydarzeń o charakterze biznesowym, kulturalnym, lub edukacyjnym.

Wyjątkowy charakter tego miejsca podkreślają ściany wykonane z tafli szkła refleksyjnego, które ustawione zostały pod różnymi kątami, dając efekt struktury kryształu. Materiały, którymi wykończono patio nadają temu miejscu elegancki, wielkomiejski i jednocześnie nowoczesny charakter, który łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta.

Przestrzeń patio dedykowana jest do organizacji wydarzeń takich jak konferencje, warsztaty, prezentacje produktów, pokazy, rozdania nagród, jubileusze czy też wykłady.

Profesjonalne zaplecze

Na terenie obiektu funkcjonują kawiarnia oraz restauracja z możliwością ustaleń obsługi cateringowej organizowanych tu imprez.

Istnieje również możliwość wykorzystania recepcji głównej. 

Ponadto obiekt oferuje:

  • profesjonalne wsparcie techniczne,
  • ochronę,
  • serwis sprzątający,
  • dostęp do Internetu

Dogodna lokalizacja

Położenie Wola Center zapewnia łatwy dostęp do wszelkich środków komunikacji miejskiej.

W odległości ok. 200 m. od budynku znajduje się stacja metra Rondo Daszyńskiego, a także linie tramwajowe i autobusowe. Do centrum miasta dojedziemy samochodem  zaledwie w 3 minuty.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty, zapraszamy do kontaktu przez formularz.

 

Lokalizacja

Warszawa, Wola, ul. Przyokopowa 33Pokaż legendę

Aktualności

Kontakt

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat