ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja PoborzańskaWarszawa, Targówek
ul. Poborzańska
Zamieszkaj w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego, w spokojnej dzielnicy Targówek

Szeroki wybór powierzchni i rozkładów mieszkań

Doskonała komunikacja ze wszystkimi częściami Warszawy

Położenie pośród rozległych terenów zielonych, zaprojektowanych jako miejsce odpoczynku

Bogata sieć sklepów, restauracji i punktów usługowych w najbliższej okolicy

Miejsce aktywnej rekreacji: 13 ścieżek rowerowych na Targówku

Bogate życie kulturalne dzielnicy, działania artystyczne, wydarzenia teatralne, kino plenerowe

Mieszkania Targówek

Osiedle przy ul. Poborzańskiej

Osiedle Poborzańska zlokalizowane jest na warszawskim Targówku. To przyjazna część Warszawy z dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych. Na nowym osiedlu przy ul. Poborzańskiej powstały dwa nowoczesne budynki, w których znajdują się 84 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni w metrażach od 34 do 74 m². Garaż podziemny pod budynkami zapewnia wygodne i pewne miejsce do parkowania w centrum Warszawy.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty w Warszawie: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa/w-sprzedazy

Mieszkanie z rynku pierwotnego

Każde mieszkanie na osiedlu Poborzańska zostało zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i wygodę. Przemyślane układy pomieszczeń pozwalają na bezproblemową aranżację mieszkania. O estetyce i przyjaznym charakterze nowego osiedla na Targówku decyduje także niska zabudowa, stylowa architektura i dbałość o detale. Lokalizacja w dobrze rozwiniętej dzielnicy Warszawy zapewnia dostęp do niezbędnych usług, centrów handlowo-rozrywkowych i kluczowych instytucji. Mieszkanie na Targówku to oszczędność czasu i wygoda, którą docenisz każdego dnia.

Mieszkania o różnych metrażach:

  • kawalerki,
  • mieszkania 1-pokojowe,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Osiedle na Targówku

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Poborzańska zlokalizowany jest Park Bródnowski, w którym znajdziesz m.in. boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej oraz liczne ścieżki rowerowe i place zabaw dla najmłodszych. Chcąc wybrać się na zakupy lub do kina docenisz bliskość centrów handlowych takich jak Renova, Factory Annopol, Atruim Targówek czy M1. Nowe mieszkanie na dobrze zlokalizowanym osiedlu pozwoli Ci w pełni korzystać z czasu wolnego oraz szybko załatwić codzienne sprawy.

Poznaj ofertę osiedla

Na Targówku, w pobliżu osiedla Poborzańska działają liczne szkoły, przedszkola, przychodnie i centra rekreacyjne. Dzielnica oferuje w pełni rozwiniętą infrastrukturę, tak ważną dla codziennego funkcjonowania. Z mieszkania do centrum Warszawy dostaniesz się szybko i sprawnie, dzięki bogatej ofercie komunikacji miejskiej, a w przyszłości również II linii metra. Najprzyjemniejsze będą jednak powroty – Targówek ze swoimi parkami i wszechobecną zielenią to idealne miejsce do zamieszkania. Ulica Poborzańska zapewnia także dobry wyjazd z miasta, dzięki bliskości drogi S8.

Lokalizacja

Warszawa, Targówek, ul. PoborzańskaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować