ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja PotokowaWrocław, Maślice Małe
ul. Potokowa
Kochasz przyrodę, ale nie chcesz opuszczać miasta? Poznaj Osiedle Potokowa

Mieszkania gotowe do obioru 

Rozległe tereny zielone w najbliższej okolicy

Atrakcyjnie zagospodarowane części wspólne

Funkcjonalne mieszkania w metrażach od 45,26 m2 do 65,52 m2

Parking podziemny

Bliskość ważnych arterii drogowych

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Potokowa zlokalizowane na Maślicach Małych we Wrocławiu stanowi wspaniałą odskocznię od zgiełku miasta. Inwestycję tworzą 3-kondygnacyjne budynki wielorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej. 50% terenu pokrywa roślinność, dzięki czemu kameralne osiedle doskonale wpisuje się w charakter otoczenia. Rozległe tereny zielone biegnące wzdłuż rzeki Odry stanowią idealne miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Estetycznie zaaranżowane otoczenie budynków cieszy oczy i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych na osiedlu wybudowano plac zabaw. Pod budynkami przewidziano garaż podziemny, a na terenie inwestycji miejsca postojowe. Osiedle ma bardzo kameralny charakter, dzięki czemu mieszkańcy czują się tu bezpiecznie i komfortowo. Funkcjonalne rozkłady i zróżnicowane metraże odpowiadają różnym potrzebom, nie tylko osób młodych i rodzin z dziećmi.

POZNAJ MAŚLICE

Położenie mieszkania przy ul. Potokowej na Maślicach Małych to nie tylko cisza i spokój na co dzień, ale także dogodny dojazd do centrum i innych części miasta. Od ul. Maślickiej osiedle dzieli zaledwie 200 m. Wystarczy kilka minut, aby dostać się stąd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą szybko i bez stania w korkach dojedziemy do lotniska, Bielan Wrocławskich czy Psiego Pola. Do dyspozycji jest także komunikacja miejska.

NAJLEPSZY WYBÓR

Codzienne sprawy można jednak bez problemu załatwić w najbliższej okolicy. Nie brakuje tu sklepów, dyskontów i punktów usługowych. Są także szkoły, przedszkola, boisko i biblioteka. Na Maślicach działa nawet stadnina koni. Może to pomysł na nowe hobby i rodzinne spędzanie czasu wolnego? Osiedle Potokowa to idealne miejsce dla tych, którzy marzą o mieszkaniu w otoczeniu przyrody, a jednocześnie nie chcą rezygnować z uroków miasta.

Lokalizacja

Wrocław, Maślice Małe, ul. PotokowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-17:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat