ClickCease
Znajdź mieszkanie
Warszawa
Zadzwoń teraz

Lokale usługowe Powstańców 33 w Warszawie

Logo - inwestycja Powstancow-33Warszawa, Ząbki
ul. Powstańców
Nowe lokale usługowe blisko Targówka

Lokale handlowo-usługowe na sprzedaż w Ząbkach pod Warszawą powstały w budynkach, w których znajduje się ponad 900 mieszkań, co zwiększa szansę na obecność stałych klientów z okolicy. Dobra infrastruktura komunikacyjna powinna również zainteresować przedsiębiorców, którzy szukają nowych lokali usługowych w Warszawie.

Lokalizacja w Ząbkach k. Warszawy

Osiedle Powstańców 33 znajduje się w Ząbkach, położonych w aglomeracji warszawskiej, około 10 kilometrów od centrum stolicy. Ważne arterie drogowe, które powstają w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znacząco usprawniają ruch w okolicy i komunikację z pozostałymi częściami Warszawy. Dziś Ząbki to już łatwy dostęp zarówno do drogi S8 i średniej obwodnicy Warszawy (łączącej trasę Siekierkowską z trasą Toruńską), jak i do kolei oraz komunikacji miejskiej.

Korzyści dla biznesu

Inwestycja składa się nie tylko z nowych lokali usługowych blisko Warszawy, lecz także z 900 lokali mieszkalnych w 9 budynkach wielorodzinnych. Otoczenie budynków jest przyjazne, estetyczne i zielone. Ząbki posiadają też rozwiniętą infrastrukturę placówek edukacyjnych oraz przychodni zdrowia - najbliższe przedszkole i przychodnia znajdują się w odległości około 100 metrów od osiedla. Niewiele dalej jest hotel i centrum konferencyjne Złote Brzozy. Najbliższe duże centra handlowo-usługowe to z kolei centrum handlowe M1 w Markach (ok. 5,5 km) oraz usytuowany dalej park handlowy Zielony Targówek w Warszawie. Lokalizacja nie jest przesycona punktami handlowo-usługowymi, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność sprzedawanych lokali usługowych.

Wysoki standard i komfort użytkowania

Wszystkie lokale znajdują się na parterze i posiadają wejście od ulicy. Deweloperski standard wykończenia oraz podpięcie wszystkich mediów (sieć wodno-kanalizacyjna, elektryka, ogrzewanie miejskie) sprawiają, że pomieszczenia mają wszystko, czego potrzeba, by były świetnym miejscem dla sprawnie rozwijającej się działalności biznesowej na przedmieściach stolicy. Dodatkowym atutem tak dla przedsiębiorców, jak i klientów jest podziemny garaż wyposażony w windy.

Lokalizacja

Warszawa, Ząbki, ul. PowstańcówPokaż legendę

Znajdź lokal

Aktualności

Kontakt

mieszkanie nr 3 - parter ul. Calineczki 2-6, Ząbki
Pon-Czw
Pt
Sob
10:00-18:00 9:00-17:00 10:00-14:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat