ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Powstańców 33Warszawa, Ząbki
ul. Powstańców
Dom to bezpieczeństwo, komfort i szczęście. Odnajdziesz je na Powstańców 33

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Rozbudowana infrastruktura drogowa m.in. średniej obwodnicy Warszawy łączącej trasę Siekierkowską z trasą Toruńską

Szybki dostęp do trasy S8 umożliwiający komfortowe połączenie z zachodnią częścią stolicy

Bogata oferta handlowo-usługowa, dzięki centrum handlowemu M1

Bliskość ośrodków sportowych (MOSiR Ząbki, basen, kręgielnia, boisko do squasha)

W ofercie mieszkania z dużymi tarasami

Wysokiej klasy windy dostępne z poziomu garażu

Mieszkania Powstańców 33

Nowe osiedle blisko Warszawy

Ząbki to idealny wybór dla tych, którzy szukają mieszkania w niewielkiej odległości od Warszawy, jednak w spokojnej, zielonej okolicy. Osiedle Powstańców 33 zostało zaprojektowane tak, aby mieszkańcy mogli cieszyć się funkcjonalnymi układami mieszkań niezależnie od metrażu. W ofercie są zarówno kawalerki, jak i większe, kilkupokojowe mieszkania dla rodzin z dziećmi. W zależności od piętra, przynależą do nich tarasy, balkony lub ogródki. Dodatkowym udogodnieniem są windy dostępne z poziomu garażu podziemnego. Nowe osiedle oferuje udogodnienia, które przekładają się na komfort codziennego życia.

Mieszkania w ofercie Powstańców 33 w metrażach od 32 do 95 m²:

  • kawalerki
  • mieszkania 2-pokojowe
  • mieszkania 3-pokojowe
  • mieszkania 4-pokojowe

Miejsce, w którym znajdziesz równowagę

Dużym atutem mieszkania w Ząbkach jest dostępność dobrze rozwiniętej infrastruktury w postaci szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, sklepów i punktów usługowych. Wszystko załatwisz na miejscu. W niewielkiej odległości od osiedla Powstańców 33 znajduje się centrum handlowe M1 oraz Park Handlowy Targówek. Mieszkanie w zielonej okolicy to także bezcenna możliwość aktywnego wypoczynku. Spacery, jogging lub przejażdżki rowerowe – wybierz to, co lubisz najbardziej. Niedaleko Powstańców 33 działa także Miejskie Centrum Sportu. Mieszkaj tak, jak chcesz i ciesz się życiem.

Bliżej niż myślisz

Mieszkania na sprzedaż w Ząbkach szybko znajdują zadowolonych nabywców. Przystępna cena mieszkania i dobry dojazd do Warszawy stanowią doskonałe połączenie. Dojazd do stolicy jest możliwy nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską i koleją. W bezpośrednim sąsiedztwie nowego osiedla powstają ważne arterie drogowe, które znacząco usprawnią ruch w okolicy. Dobra komunikacja pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Mieszkanie w Ząbkach to doskonały wybór.

Ząbki zapewniają łatwy dostęp do:

  •  drogi S8
  •  średniej obwodnicy Warszawy łączącej trasę Siekierkowską z trasą Toruńską
  •  kolei
  •  komunikacji miejskiej

Mieszkanie z rynku pierwotnego

Dużym atutem nowego osiedla są wszelkie udogodnienia takie, jak windy, miejsca parkingowe w garażu podziemnym czy przestronne tarasy, których próżno szukać w starszym budownictwie. Ponadto, mieszkanie na osiedlu Powstańców 33 możesz od samego początku urządzić tak, jak lubisz. Funkcjonalny rozkład, estetyczne części wspólne budynku i zadbana zieleń to kolejne plusy zakupu mieszkania z rynku pierwotnego. Na osiedlu Powstańców 33 zadbaliśmy o to, aby zarówno wnętrze, jak i otoczenie budynków były przyjazne i estetyczne. Udało nam się tego dokonać zachowując atrakcyjne ceny mieszkań.

Obecnie realizowana jest budowa IV i V etapu Powstańców 33. W ofercie są mieszkania o metrażach od 32 do 95 m², do których, w zależności od piętra, przynależą balkony, tarasy lub ogródki.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Warszawa, Ząbki, ul. PowstańcówPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat