ClickCease
Znajdź mieszkanie

Stabilny deweloper

Zyskaj więcej

Korzystny przelicznik powierzchni

Do powierzchni użytkowej Twojego mieszkania nie wliczamy powierzchni pod ściankami działowymi, a jedynie tą, z której realnie korzystasz. Taki przelicznik pozwala zaoszczędzić średnio od 3,5% do 4% wartości mieszkania, gdzie zaoszczędzone środki można przeznaczyć na wykończenie łazienki lub zakup wyposażenia kuchni.

Wysoki standard

Dodatkowa przestrzeń w cenie mieszkania

Balkon, taras lub ogródek to doskonały sposób otwarcia mieszkania na otoczenie i zyskania dodatkowej przestrzeni. Co ważne, niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, zawsze płacisz tylko za metraż mieszkania. Dodatkowo, wszystkie nasze balkony mają gotową posadzkę, a mrozoodporne gresy, które stosujemy, zapewniają twałość na długie lata. Pośpiesz się, lokale z atrakcyjnymi tarasami i ogródkami znikają z oferty najszybciej!

Zobacz więcej

Pełna kontrola

Możliwość rozszerzenia domofonu o podgląd z kamery to rozwiązanie dla tych, którzy szczególnie cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność. Instalacja przygotowania w odpowiedni sposób umożliwia dostosowanie domofonu do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

Estetyczne rozwiązania

Zastosowanie anteny zbiorczej przekłada się nie tylko na wygodę, ale także estetykę budynku i Twojego mieszkania. Zamiast wielu anten psujących wygląd elewacji jest jedna z ukrytą instalacją, do której możesz się podłączyć. Co najważniejsze, to rozwiązanie zyskujesz w cenie mieszkania.

Zobacz więcej

Cichobieżne windy

Powroty do domu będą jeszcze przyjemniejsze, jeśli zamiast mozolnej wspinaczki po schodach będziesz mógł wybrać szybką przejażdżkę windą. Stawiamy na nowoczesne, cichobieżne windy od sprawdzonych firm z pełnym wsparciem serwisowym. (Niektóre niskie budynki nie mają windy, ale wtedy o tym dokładnie informujemy).

Zobacz więcej

Ciepło i komfort

Wysokiej klasy okna zapewniają doskonałą izolacyjność zarówno termiczną, jak i akustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie i ciszą zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Zobacz więcej

Swoboda zmian w projekcie

Wybrałeś już mieszkanie, ale chciałbyś je nieco przearanżować? A może odpowiada Ci liczba sypialni, ale zdecydowanie wolisz salon połączony z kuchnią? Nie ma problemu. Kupując mieszkanie w DEVELII, masz możliwość wprowadzenia tzw. zmian lokatorskich.

Zobacz więcej

Czas i prywatność

W swoim domu możesz wypoczywać, tak jak lubisz. Standardem naszych mieszkań są murowane ściany działowe, które zapewniają zdecydowanie lepszą izolacyjność akustyczną niż popularne ściany gipsowo-kartonowe.Dodatkowo, nie musisz zastanawiać się, która ściana wytrzyma ciężar montowanych mebli.

Zobacz więcej

Oszczędność czasu i pieniędzy

Im szybciej wykończysz swoje mieszkanie, tym lepiej. Pomagamy Ci w tym, przekazując klucze do lokalu, w którym ściany są już otynkowane i pomalowane jedną warstwą farby.

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo

Jest dla nas równie ważne, jak dla Ciebie, dlatego nie oszczędzamy na zabezpieczeniach. Mieszkania DEVELII posiadają markowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C oraz rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze (dotyczy wybranych inwestycji).

Zobacz więcej

Szczegółowe informacje na temat standardu konkretnych inwestycji znajdziesz w Biurze Sprzedaży.

Nagrody za polecenie

Podziel się radością z innymi

Zachęcamy Państwa do dzielenia się w kręgu rodziny i przyjaciół wrażeniami ze współpracy z DEVELIĄ, a tym samym do wykorzystania szansy na otrzymanie atrakcyjnych nagród, jakie przygotowaliśmy dla tych, którzy są najbardziej przekonujący.

POBIERZ KATALOG NAGRÓD

POLEĆ DEVELIĘ I ODBIERAJ NAGRODY

Rabaty u partnerów

Oszczędności podczas zakupów

Zyskaj rabat nawet do 25%! Przygotowaliśmy dla naszych klientów pakiet kuponów i kart rabatowych do wybranych sklepów. Są wśród nich zarówno duże marekty budowlane, jak i mniejsze salony z elementami wyposażenia wnętrz. Warto skorzystać z naszych zniżek - przy wykańczaniu i urządzaniu całego mieszakania możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. To, na co je wydasz, zależy już tylko do Ciebie.

Korzystny kredyt

Bezpłatna pomoc w kredycie

Nie wiesz, jaki wybrać kredyt? Zastanawiasz się, jakie dokumenty powinienien przygotować? Stresujesz się na myśl o wszystkich wizytach w banku, które Cię czekają? Porozmawiaj z naszym Ekspertem FInansowym. Inforuje o kolejnych etapach proceduty kredytowej i dokumentach, które należy przygotować.

Obsługa najmu

Bezpieczny i pewny wynajem

Mieszkanie kupione pod wynajem to doksonała inwestycja - Twoje środki są nie tylko bezpieczne, ale także regularnie się pomnażają. Najem wymaga jednak pewnego zaangażowania. Na szczęscie są rozwiązania, które to zaangażowanie i poświęcony lokalowi czas pozwalają ograniczyć do minimum. Takim rozwiązaniem jest zewnętrzna obsługa najmu.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat