ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Przy AlejachGdańsk, Zaspa
ul. Powstańców Wielkopolskich
Już od 11 300 zł/m2Znajdź mieszkanie
Wybierz nowe mieszkanie w Gdańsku

Mieszkania z widokiem na park

Bliskość atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych

Lokalizacja blisko plaż Zatoki Gdańskiej

Sprawny wyjazd z miasta w kierunku głównych tras i obwodnicy Trójmiasta

Umiejscowienie w rozwiniętej części Gdańska

Nowoczesny i funkcjonalny projekt

Osiedle Przy Alejach, stworzone dla tych, którzy potrafią docenić piękno natury

Przy Alejach to inwestycja zlokalizowana na Zaspie - zaledwie 1,5 km od morskiego brzegu Zatoki Gdańskiej, w sąsiedztwie parków: Millenium Gdańska, im. Jana Pawła II i Parku Prezydenta Ronalda Reagana. III etap inwestycji zakłada budowę kameralnego budynku z 48 lokalami, wśród których znajdą się zarówno mniejsze mieszkania, idealne pod inwestycję lub „na start”, jak i większe, kilkupokojowe mieszkania, które są często wyborem rodzin z dziećmi. Sąsiadująca z budynkiem niska zabudowa i otoczenie przyrody składają się na wyjątkowy charakter tego miejsca. Duże, przeszklone balkony na wyższych kondygnacjach pozwalają cieszyć się widokiem na Park Millenium Gdańska. Bliskość parków i plaż stanowi naturalną zachętę do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Poznaj Zaspę

Zaspa jest jedną z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańska, z doskonałym zapleczem komunikacyjnym. Przecinające ją Aleja Rzeczypospolitej oraz Aleja Jana Pawła II zapewniają bezproblemowy dojazd do wszystkich części miasta, a nowoczesny Tunel pod Martwą Wisłą w sąsiedniej dzielnicy Letnica pozwala na szybki dojazd do głównych tras drogowych: S6, S7 oraz autostrady A1. Do najważniejszych punktów Gdańska dostaniemy się nie tylko samochodem, ale także autobusem, tramwajem lub Szybką Koleją Miejską, co z pewnością docenią osoby młode i studenci.

Niezaprzeczalnym atutem osiedla Przy Alejach jest bliskość rozległych terenów zielonych. Szczególnie cieszy sąsiedztwo Parku im. Prezydenta Ronalda Reagana, jednego z największych i najbardziej malowniczych parków w Trójmieście. Droga przez park prowadzi wprost do plaży i morza w Brzeźnie. Osiedle Przy Alejach to dobry wybór zarówno dla osób szukających lokum dla siebie, jak i tych, którzy chcą kupić nowe mieszkanie w Gdańsku pod wynajem – w celach inwestycyjnych.

Mieszkania w Gdańsku powstające w ramach Osiedla Przy Alejach:

W ofercie osiedla Przy Alejach znajdziemy:

 • mieszkania 2-pokojowe,

 • mieszkania 3-pokojowe,

 • mieszkania 4-pokojowe.

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa, ul. Powstańców WielkopolskichPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
  Pon.-Pt.
  Sob.
  9:00 - 17:00 10:00-15:00
  Szybki kontakt

  Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować