ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Przy AlejachGdańsk, Zaspa
ul. Powstańców Wielkopolskich
Osiedle Przy Alejach, stworzone dla tych, którzy potrafią docenić piękno natury

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej

Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych

Tarasy przynależne do mieszkań na ostatniej kondygnacji

Wysokiej klasy cichobieżne windy dostępne z poziomu garażu

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Przy Alejach jest oddalone od nadmorskiego brzegu zaledwie o 1,5 km. Inwestycja położona w dzielnicy Gdańsk Zaspa obejmuje 207 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pomieszczeń. Budowa osiedla została podzielona na dwa etapy.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty w Gdańsku: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/gdansk/w-sprzedazy

 

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

 

Funkcjonalny projekt to nie tylko łatwość dowolnej aranżacji, ale także komfort przyszłych mieszkańców i niskie koszty eksploatacji. Cichobieżne windy, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, wysokiej jakości wykończenie budynków – to tylko część atutów osiedla na Zaspie. Do lokali na poszczególnych kondygnacjach przynależą balkony i przestronne tarasy. Z pewnością docenisz dodatkową, otwartą przestrzeń będącą przedłużeniem mieszkania.

 

POZNAJ ZASPĘ

Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pasa nadmorskiego, a także w pobliżu parków Millenium Gdańska, Jana Pawła II i Prezydenta Ronalda Reagana. Bliskość terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. W okolicy można także znaleźć małe sklepy, dyskonty, większe markety i centra handlowe. Nie brakuje szkół, przedszkoli, jak i różnorodnych usług. W krótkim czasie dotrzesz do każdego punktu Gdańska – na starówkę, uczelnię czy basen.

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Zaspa to dobrze rozwinięta dzielnica z doskonałym zapleczem komunikacyjnym. Szybki dojazd do centrum jest możliwy nie tylko samochodem, ale także autobusem lub tramwajem. Przystanek znajduje się tuż za rogiem, niewiele dalej jest stacja trójmiejskiej SKM. Bliskość ważnych arterii drogowych to z kolei sprawny dojazd do Gdyni i Sopotu. Inwestycja Przy Alejach stanowi atrakcyjną propozycję dla osób aktywnie spędzających czas, ceniących wygodę, nowoczesną architekturę i dobrą lokalizację.

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa, ul. Powstańców WielkopolskichPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 17:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować