ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Przy PromenadzieWarszawa, Gocław
ul. Rechniewskiego
Nowoczesne budownictwo zapewnia udogodnienia, których próżno szukać gdzie indziej

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni

Atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych

Bliskość terenów zielonych i nadwiślańskich

Łatwy dostęp do podstawowych centrów handlowych i punktów użyteczności publicznej

Dobrze rozwinięta komunikacja miejska i planowana II linia metra

Położenie przy ważnych węzłach komunikacyjnych Warszawy – węzeł Marsa wraz z Trasą Siekierkowską

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Przy Promenadzie w Warszawie posiada bardzo atrakcyjną lokalizację. Położone jest na warszawskim Gocławiu, przy ulicy Rechniewskiego, z dala od zgiełku miasta i głównych ulic. Projekt obejmuje 196 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od 27 do 94 m², oraz 6 lokali usługowych. Funkcjonalne rozkłady zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty w Warszawie: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa/w-sprzedazy

PRZESTREŃ DLA ODDECHU

Zielona okolica to atut nie do przecenienia. Szukając wyciszenia możesz wybrać się  na spacer do pobliskiego parku lub skorzystać z uroków terenów nadwiślanych. Rozległe ścieżki rowerowe to wymarzone miejsce dla aktywnych. Wolisz zostać w domu? Relaks na własnym ogródku, tarasie lub balkonie może być równie przyjemny. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla przewidziano kameralny plac zabaw. Niezależnie od tego ile czasu spędzasz w domu, zawsze będziesz chciał tu wracać.

POZNAJ GOCŁAW

Gocław, będący częścią dzielnicy Pragi-Południe, oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Sąsiedztwo centrów handlowych Promenada, King's Cross, Media Markt i Cinema City to doskonałe zaplecze handlowo-rozrywkowe. Podstawowe punkty użyteczności publicznej takie, jak szkoły, przedszkola czy placówki medyczne znajdują się w najbliższej okolicy. Idealne miejsce do wypoczynku stanowi pobliski Park nad Balatonem. Place zabaw, boiska, kawiarnia, tarasy nad wodą i pomosty dla wędkarzy to tylko część jego atrakcji.

NAJLEPSZY WYBÓR

Z myślą o komforcie mieszkańców przewidziano duży garaż podziemny, komórki lokatorskie i plac zabaw dla najmłodszych. Uzupełnieniem kompleksu mieszkaniowego Przy Promenadzie będzie siedmiooddziałowe przedszkole. Dodatkowym atutem osiedla jest dobre połączenie z centrum Warszawy, nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską, a w wkrótce również za pośrednictwem metra. Przystanek autobusowy jest położony tuż za rogiem. Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej z centrum okolicy, Osiedle Przy Promenadzie będzie trafioną odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Lokalizacja

Warszawa, Gocław, ul. RechniewskiegoPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
ul. Rechniewskiego 13, 03-984 Warszawa
godz. otwarcia: 10:00-18:00 (Poniedziałek- Czwartek )
9:00-17:00 (Piątek)
10:00-14:00 (Sobota)
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować