ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Przy SrebrnejGdańsk, Łostowice
ul. Niepołomicka/ul. Srebrna
Przytulne mieszkanie na kameralnym osiedlu, w sam raz dla Ciebie i Twojej rodziny

Harmonogram wpłat 20/80

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Bliskość komunikacji miejskiej – bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy

Szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta oraz centrum Gdańska

Bliskość terenów zielonych

Dostępne mieszkania dwupoziomowe z antresolami i pomieszczeniami typu basement

Kameralna zabudowa – budynki 4-piętrowe z windami

W III etapie inwestycji dostępne miejsca postojowe w hali garażowej

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Przy Srebrnej to inwestycja realizowana w południowej części Gdańska, w dzielnicy Łostowice, w rejonie ulic Niepołomickiej i Srebrnej. Tworzy ją zespół kameralnych, czteropiętrowych budynków. Na etapie powstawania projektu szczególny nacisk został położony na zapewnienie funkcjonalności lokali. Z myślą o osobach poszukujących niebanalnych rozwiązań zrealizowano mieszkania dwupoziomowe. Umożliwiają one ciekawą, nowoczesną aranżację i dają poczucie dodatkowej przestrzeni. Na osiedlu powstały mieszkania w metrażach od 33 do 106 m².

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty w Gdańsku: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/gdansk/w-sprzedazy

 

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

O codziennym komforcie życia decydują proste rzeczy – łatwo dostępne miejsca parkingowe, cichobieżne windy, możliwość wypicia kawy na własnym balkonie lub ogródku. Wszystko to oferuje Osiedle Przy Srebrnej w Gdańsku. Auto zaparkujesz w garażu podziemnym lub na terenie inwestycji nie martwiąc się o to, czy znajdzie się miejsce. Rodziny z małymi dziećmi z pewnością docenią  place zabaw i alejki spacerowe. Dla aktywnych pobliskie tereny zielone będą idealnym miejscem do spacerów i uprawiania sportu.

 

POZNAJ ŁOSTOWICE

Łostowice to cicha, spokojna dzielnica zapewniająca bezpieczeństwo i wytchnienie od pędu miasta. Sklepy, szkoły i przedszkola znajdujące się w okolicy pozwalają zaoszczędzić czas i czynią codzienne życie łatwiejszym. Nie brakuje też miejsc rekreacji. Na Łostowicach znajdziemy m.in.: boisko, siłownię zewnętrzną, place zabaw i urokliwą ścieżkę spacerową biegnącą wzdłuż Potoku Maćkowego. Dojdziemy nią do pętli autobusowej, skąd bez problemu można dostać się do innych części miasta.

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Kameralny charakter Osiedla Przy Srebrnej doskonale współgra z otoczeniem. Jednocześnie lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Gdańska. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się Obwodnica Trójmiasta oraz ul. Świętokrzyska, która w najbliższym czasie ma być rozbudowywana. Do dyspozycji mieszkańców są także połączenia autobusowe. Każdy znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie.

 

Lokalizacja

Gdańsk, Łostowice, ul. Niepołomicka/ul. SrebrnaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 18:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat