ClickCease
Znajdź mieszkanie
Gdańsk
Zadzwoń teraz

Lokale usługowe Przy Srebrnej w Gdańsku

Logo - inwestycja Przy SrebrnejGdańsk, Łostowice
ul. Niepołomicka/ul. Srebrna
Nowe lokale usługowe na południu Gdańska

Dobre miejsce na Twój biznes

Szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta oraz centrum Gdańska

Bliskość terenów zielonych

Bliskość komunikacji miejskiej – bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy

Osiedle Przy Srebrnej to zespół czteropiętrowych budynków o kameralnym charakterze. Jest zlokalizowane przy ulicach Niepołomickiej i Srebrnej, które znajdują się w południowej części Gdańska. Inwestycja została zrealizowana  w dzielnicy Łostowice. Na osiedlu powstały pomieszczenia przeznaczone na lokale użytkowe, które doskonale sprawdzą się jako miejsce na rozwinięcie własnego biznesu.

Wszystko czego potrzebujesz, aby Twój biznes odniósł sukces

Oferowane na sprzedaż, nowe lokale użytkowe w Gdańsku, są dostępne w stanie deweloperskim. Co istotne dla potencjalnego kupca, zostały wyposażone we wszystkie niezbędne media: instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie oraz instalację wodno-kanalizacyjną. Dodatkowym atutem jest wejście do lokalu prosto z ulicy. Odpowiedni projekt oraz dostępność mediów sprawiają, że pomieszczenia można z łatwością przystosować na lokale handlowe lub usługowe.

Lokale na sprzedaż w dzielnicy Łostowice

Łostowice to cicha i spokojna okolica, w której bez trudu można wypocząć, a jednocześnie poczuć się bezpiecznie. Na osiedlu jest szkoła oraz przedszkole oraz sklepy. Bliskość tych miejsc sprawia, że wzrasta zainteresowanie mieszkańców korzystaniem ze sklepów oraz punktów usługowych. W okolicy nie brakuje też miejsc przeznaczonych na rekreację – jest nie tylko ścieżka spacerowa, ale też boisko, zewnętrzna siłownia czy place zabaw.

Idealna lokalizacja

Osiedle, na którym znajdują się lokale usługowe jest świetnie skomunikowane z resztą miasta. Wszystko za sprawą znajdującej się nieopodal pętli autobusowej, z której bez problemu można dojechać w dowolną część miasta. Osoby, które na co dzień poruszają się samochodami, z pewnością ucieszy bliska odległość od Obwodnicy Trójmiasta oraz ciągle rozbudowywanej ulicy Świętokrzyskiej, które umożliwiają sprawne przemieszczenie się do centrum miasta. Dogodna i dobrze skomunikowana z resztą miasta lokalizacja powoduje, że lokale użytkowe w południowej części Gdańska dysponują doskonałym potencjałem biznesowym.

Lokalizacja

Gdańsk, Łostowice, ul. Niepołomicka/ul. SrebrnaPokaż legendę

Znajdź lokal

Aktualności

Kontakt

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 18:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat