ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Pustynna 43Łódź, Polesie
ul. Pustynna
Mieszkanie z tarasem czy z ogródkiem na kameralnym osiedlu

Mieszkania gotowe do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie

Niska, kameralna zabudowa

Tarasy i ogródki przynależne do mieszkań

Osiedle zamknięte, wyposażone w bramy otwierane pilotem

Sklepy, szkoły, przedszkola i przychodnia w okolicy

Bardzo dobra lokalizacja – położenie ok. 10 minut od centrum Łodzi

Plac zabaw dla najmłodszych na osiedlu

Osiedle Pustynna 43 położone w południowo-zachodniej części Łodzi przyciąga osoby szukające wytchnienia. Okoliczna zabudowa jest kameralna, nie brakuje też terenów zielonych. Nasz inwestycja doskonale wpisuje się w ten krajobraz. Niskie 2 i 3-piętrowe budynki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Każdy ma dostęp do tarasu lub ogródka. Mieszkania są przestronne i ustawne, dzięki czemu funkcjonalna aranżacja nie stanowi problemu. Osiedle jest strzeżone, ogrodzone i wyposażone w bramy otwierane pilotem.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty w Łodzi: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/lodz/w-sprzedazy

Inwestycja usytuowana w rejonie ulic Pustynnej, Nowe Sady i Obywatelskiej oferuje ciszę i spokój, a jednocześnie doskonałą komunikację. Bez problemu dostaniesz się stąd do centrum i innych części Łodzi. W odległości 1,5 km od osiedla znajduje się zachodnia obwodnica miasta umożliwiająca wyjazd w kierunku Gdańska, Warszawy i Katowic, a także szybki dojazd do drogi krajowej nr S14. Dojazd do centrum Łodzi zajmuje ok. 10 minut. W pobliżu inwestycji rozciągają się malownicze tereny zielone – idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Dobre położenie zapewnia także szybki dojazd do ogrodu botanicznego, łódzkiego ZOO i Parku Zdrowie, gdzie miło spędzisz czas z rodziną.

Lokalizacja

Łódź, Polesie, ul. PustynnaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Spadkowa, Łódź
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować