ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Reja 55Wrocław, Ołbin
Reja

Nowe lokale usługowe na Śródmieściu

Reja 55 to nowy budynek mieszkalny usytuowany w centrum Wrocławia, zaledwie 1 km od Placu Grunwaldzkiego i 3 km od Rynku. Lokalizacja inwestycji jest atrakcyjna nie tylko ze względu na bliskość ważnych punktów miasta, ale także dzięki otoczeniu Ołbina – jednej z najciekawszych dzielnic Wrocławia, oraz sąsiedztwu Parku Stanisława Tołpy. Projekt poza mieszkaniami przewiduje lokale usługowe na parterze budynku. W ofercie są trzy lokale o różnych metrażach – od  46 do 62 m².

 

Przestrzeń łatwa do aranżacji

Lokale usługowe w budynku Reja są dobrze widoczne i dostępne od strony ulicy. Posiadają wszystkie niezbędne media: prąd, instalację wodno-kanalizacyjną oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. Ponadto, dzięki temu, że są sprzedawane w stanie deweloperskim, właściciel może z łatwością dostosować przestrzeń do własnych potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności. Pozwala to na optymalizację czasu i kosztów związanych z przygotowaniem lokalu.

 

Atrakcyjna lokalizacja na Ołbinie

Inwestycja Reja 55 znajduje się w obrębie Ołbina – bardzo atrakcyjnej części Śródmieścia, znanej przede wszystkim z zabytkowych obiektów sakralnych i malowniczego Parku Stanisława Tołpy. Blisko stąd nie tylko do centrum i Placu Grunwaldzkiego, ale także do klimatycznego Ostrowa Tumskiego czy zielonych wałów nad Odrą. Lokalizacja w centrum zapewnia dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej – w najbliższej okolicy znajdziemy przystanki tramwajowe i autobusowe. Budynek Reja 55 jest położony między trzema ważnymi arteriami drogowymi – ulicami Wyszyńskiego, Nowowiejską i Sienkiewicza, co zapewnia stały, intensywny ruch w tej okolicy oraz łatwość dojazdu dla potencjalnych klientów.

 

W ofercie są trzy lokale usługowe:

- lokal o metrażu 46,92 m²

- lokal o metrażu 52,63 m²

- lokal o metrażu 62,44 m²

 

 

 

 

Lokalizacja

Wrocław, Ołbin, RejaPokaż legendę

Znajdź lokal

Aktualności

Nie znaleziono wyników wyszukiwania.

Kontakt

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować