ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Rezydencja KaliskaWarszawa, Stara Ochota
Kaliska / Niemcewicza
Wyjątkowa rezydencja w centrum stolicy stworzona dla wymagających

Rezydencja Kaliska to zrealizowany już nowoczesny i funkcjonalny projekt. Inwestycję stanowi kameralny budynek mieszkalny składający się z 94 mieszkań oraz części usługowej na poziomie parteru. W większości mieszkań o powierzchni od 51 do 74 m2 struktura przewiduje jedną wydzieloną sypialnię, aneks kuchenny i pokój dzienny. Dodatkowo w inwestycji znajdują się mieszkania typu studio o metrażach od 40 do 51 m2 oraz mieszkania trzypokojowe o metrażach ok. 88 m2.

Na szczególną uwagę zasługują dwupoziomowe luksusowe apartamenty o charakterze penthouse, o powierzchni powyżej 190 m2, z dostępem do rozległych tarasów. Oferują one pomieszczenia o wysokości ponad 3 m na ostatnich kondygnacjach oraz liczne okna zapewniające dużą dawkę światła dziennego. Integralną część budynku stanowi garaż podziemny, który pomieści 137 miejsc parkingowych na dwóch poziomach. Ogrodzenie obiektu oraz całodobowa ochrona i monitoring, gwarantują mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura oparta na zróżnicowanej wysokościowo zabudowie. Uwagę zwraca wysoki standard wykończenia sześciopiętrowego budynku z dominantą o 10 piętrach. W części parterowej zaprojektowano pomieszczenia dla usług poprawiających komfort życia mieszkańców. Solidne i trwałe materiały architektoniczne łączą się harmonijnie z elementami zieleni wokół budynku. Komfort nowoczesnej budowli współgra z klimatem wiekowych kamienic.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty w Warszawie: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa/w-sprzedazy

Lokalizacja

Warszawa, Stara Ochota, Kaliska / NiemcewiczaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat