ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Rokokowa ResidenceWarszawa, Bielany
ul. Rokokowa
Domy na sprzedaż na Bielanach

Bliskość stacji metra i linii tramwajowej

Komfortowe, przestronne domy w mieście o podwyższonym standardzie

Zamknięte, bezpieczne osiedle

Duże ogródki

Dobrze rozwinięta infrastruktura okolicy

Dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych

Nowe osiedle na Bielanach

Rokokowa Residence to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, domów w zabudowie bliźniaczej oraz mieszkań na warszawskich Bielanach. Inwestycja łączy w sobie zalety spokojnej, zielonej okolicy i życia w mieście, w tym łatwego dostępu do komunikacji miejskiej. Metraże wahają się od 93 do 218m². W zależności od projektu, do domów i mieszkań przynależą tarasy, balkony lub ogródki o powierzchni do 300m².

Planowany termin zakończenia budowy to I kw. 2021.

Domy przy metrze

Wybierając dom lub mieszkanie na Bielanach w Warszawie możesz liczyć na komfortowy dojazd do centrum. W odległości 1200 m od osiedla znajduje się stacja metra Młociny. Komunikacja miejska stanowi atrakcyjną i łatwo dostępną alternatywę dla samochodu. Co jednak ważne, lokalna infrastruktura pozwala na załatwienie większości codziennych spraw na miejscu. Dodatkowo, w niewielkiej odległości od Rokokowej znajduje się Galeria Młociny z bogatą ofertą sklepów, restauracji czy centrum fitness.

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni

Na Bielanach nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych. Chcąc spędzić czas wolny na świeżym powietrzu mamy do wyboru m.in. Park Olszyna, Park Młociński czy Las Bielański. Blisko stąd także do Kampinoskiego Parku Narodowego – dojazd z ul. Rokokowej zajmuje mniej niż 20 minut. Domy i mieszkania na Bielanach będą idealnym wyborem dla osób, które szukają odskoczni od intensywnego tempa życia w mieście.

Dom w Warszawie w cenie mieszkania

Osiedle przy ul. Rokokowej zostało zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach mieszkańców. W ofercie są domy jednorodzinne na Bielanach, domy w zabudowie bliźniaczej, a także domy składające się z czterech niezależnych mieszkań. Proste bryły budynków, jasne kolory elewacji i drewniane elementy wykończenia nadają całości ponad­czasowego, eleganckiego charakteru. Osiedle jest zamknięte, co przekłada się nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na bezproblemowe parkowanie.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Warszawa, Bielany, ul. RokokowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, , 01-208 Warszawa
Pon.-czw.
Pt.
Sob.
10:00-18:00 09:00-17:00 10:00-15:00
tel: +48 22 100 11 13
Sowińskiego 49 B mieszkanie nr 119/parter, 01-208 Warszawa
Pon.-Czw.
Pt.
10:00 - 18:00 09:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat