ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Słoneczne MiasteczkoKraków, Bieżanów-Prokocim
ul. Braci Czeczów/ul. Opalowa
Już od 4 499 zł/m2Znajdź mieszkanie
Szukasz komfortowego mieszkania na nowym osiedlu? Odwiedź Słoneczne Miasteczko

Ceny już od 4 899 zł/m²

Podwyższony standard deweloperski

Funkcjonalne rozkłady pomieszczeń

Ogrzewanie z sieci miejskiej

W ofercie mieszkania dwupoziomowe

Mieszkania Słoneczne Miasteczko

Komfortowe mieszkanie w cichej okolicy

Szukasz mieszkania od dewelopera w cichej i zielonej części Krakowa? Odwiedź osiedle Słoneczne Miasteczko w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Inwestycję tworzą kameralne, 3-piętrowe budynki, w których można znaleźć mieszkania o powierzchni od 26 do 92 m². W ofercie są mieszkania dwupoziomowe dające ciekawe możliwości aranżacyjne. Przyjazna okolica i dobry dojazd do centrum miasta to tylko część zalet mieszkania na Bieżanowie-Prokocimiu. Osiedle Słoneczne Miasteczko zostało zaprojektowane tak, by maksymalnie poprawiać komfort codziennego życia.

Nowoczesny projekt

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego zadbaliśmy o wideodomofony, drzwi antywłamaniowe oraz rolety zewnętrzne w mieszkaniach parterowych. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne odznaczają się wysokim standardem określanym jako podwyższony standard deweloperski. W zależności od kondygnacji, mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Wraz z budową osiedla powstaje pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placami zabaw. To ważne aspekty przy zakupie nowego mieszkania.

Na osiedlu Słoneczne Miasteczko znajdziesz:

  • mieszkania 1-pokojowe,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe,
  • mieszkania 5-pokojowe.

Dobra lokalizacja

Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum to cel każdego nabywcy. Jeśli dodatkowo w okolicy można znaleźć sklepy, usługi, szkołę czy przedszkole, to możemy mówić o świetnej lokalizacji. Sprawna komunikacja w obrębie miasta czy najbliższej okolicy to oszczędność czasu każdego dnia. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia sprawny dojazd do lotniska i wyjazd z miasta. Mieszkania na Bieżanowie-Prokocimiu oferują także alternatywę dla samochodu w postaci komunikacji miejskiej. W budowie jest szybka kolej aglomeracyjna.

Mieszkanie dopasowane do stylu życia

Spokojna, zielona okolica i kameralna zabudowa sprawią, że wracając do domu będziesz mógł odetchnąć od zgiełku miasta. Jednocześnie wszystkie ważne punkty, będziesz miał w zasięgu ręki. Słoneczne Miasteczko to zarówno mieszkania dla młodych i aktywnych, jak i dla osób, które szukają ciszy i prywatności. Większe, kilkupokojowe mieszkania mogą być odpowiedzią na potrzeby rodzin z dziećmi.

Profity dla Ciebie

 

 

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Braci Czeczów/ul. OpalowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia terminu spotkania

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
Pon.-Pt.
Sob.
9:00-17:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat