ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Sołtysowicka 32 Wrocław, Sołtysowice
ul. Sołtysowicka 32
Osiedle doskonale skomunikowane z centrum

Lokalizacja w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum

Mieszkania z dostępem do balkonu lub ogródka

Parking podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery do dyspozycji mieszkańców

Przedszkole i szkoła w sąsiedztwie od osiedla

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura Sołtysowic

Bliskość Lasu Sołtysowickiego

Nowe osiedle na Sołtysowicach

Osiedle Sołtysowicka 32 zrealizowane we Wrocławiu to przede wszystkim doskonała lokalizacja - dobry dojazd do centrum i placu Grunwaldzkiego, galeria handlowa Korona w odległości 1000 m oraz żłobek i przedszkole pod samym domem. Mieszkanie na Sołtysowicach we Wrocławiu jest dobrym wyborem, jeśli zależy Ci na szybkim dojeździe do pracy, wygodzie w załatwianiu codziennych spraw i odpoczynku w zielonej okolicy. Tu przyroda w płynny sposób łączy się z mieszkalną częścią miasta. Wykorzystaliśmy ten potencjał i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do życia.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

Zalety mieszkania z rynku pierwotnego

Inwestycję DEVELII przy ul. Sołtysowickiej we Wrocławiu tworzą dwa 4-piętrowe budynki, w którcyh zanjduje się 165 mieszkań w metrażach od 32 do 84 m². Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka. Projekt budynków obejmuje m.in. cichobieżne windy, komórki lokatorskie, pomieszczenie na rowery oraz parking podziemny. Równie ważne, co wnętrze jest otoczenie, dlatego zadbaliśmy o estetyczną zieleń oraz bezpieczny, nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie na nowym osiedlu to nieoceniony komfort, ale też oszczędność. Należy pamiętać, że nowe mieszkania są wykonane z lepszych materiałów, przez co koszty eksploatacji są stosunkowo niewielkie.

Mieszkania o różnych metrażach:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Przyjazna okolica

Sołtysowice znajdują się w obrębie wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Dominuje tu niska zabudowa, domy szeregowe, jedno- i wielorodzinne. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych na co dzień usług. W najbliższej okolicy mieszkania znajdziemy sklepy, duże centrum handlowe, przychodnię i szpital. Tuż obok osiedla Sołtysowicka 32 działa przedszkole oraz żłobek. Przy ulicy Koszarowej mieszczą się wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego, dzięki czemu w ofercie możemy szukać nie tylko lokum dla rodziny, ale także mieszkania pod wynajem.

Osiedle z dobrym dojazdem do centrum

Mieszkając w spokojnej okolicy nie musisz rezygnować z atrakcji i uroków dużego miasta. Do Placu Grunwaldzkiego z osiedla przy ul. Sołtysowickiej samochodem dojedziesz w 10 minut. Lubisz spacery nad Odrą? Wybierając mieszkanie na Sołtysowicach będziesz mógł cieszyć się urokami nadodrzańskich wałów. Do centrum dostaniesz się nie tylko autem, ale także koleją lub komunikacją miejską. Działają tu trzy linie autobusowe, w tym jedna nocna. Bliskość ważnych arterii drogowych umożliwia z kolei szybki wyjazd z Wrocławia w kierunku Poznania i Warszawy oraz sprawny dojazd do obwodnicy. W odległości 4 km od osiedla Sołtysowicka 32 powstaje Węzeł Widawa, który ma usprawnić komunikację między tymi trasami. 

 

Zalety Naszych mieszkań

Lokalizacja

Wrocław, Sołtysowice, ul. Sołtysowicka 32Pokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-21:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować