ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Stabłowicka 77Wrocław, Stabłowice
ul. Stabłowicka
Marzysz o mieszkaniu z widokiem na wodę? Marzenia są po to, aby je spełniać

Unikalne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie stawu

Kameralna zabudowa i zielone części wspólne

Dobra komunikacja z centrum i innymi częściami miasta

W ofercie mieszkania dwupoziomowe

Wysokiej klasy windy dostępne z poziomu garażu

Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w metrażach od 45 do 112 m²

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Położone w północno-zachodniej części Wrocławia Stabłowice to jedna z najbardziej zielonych dzielnic miasta. Otoczenie przyrody, staw i kameralna zabudowa mieszkalna tworzą przyjazną atmosferę tego miejsca. Takie też jest Osiedle Stabłowicka 77. Nowoczesne budownictwo realizowane z poszanowaniem natury oferuje mieszkańcom to, o co tak trudno w centrum – wygodę, spokój i przepiękne widoki. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach. Na osiedlu znajdują się zarówno mniejsze, jak i większe lokale mieszkalne, w tym również mieszkania dwupoziomowe. Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji zosatała zakończona, sprawdź inne oferty we Wrocławiu: https://www.develia.pl/pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw/w-sprzedazy

 

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Kameralnego charakteru osiedla dopełnia zieleń, pod którą przeznaczono aż 40 procent powierzchni. Możesz cieszyć się jej widokiem nie wychodząc z domu, jeśli jednak zechcesz zaczerpnąć świeżego powietrza, nie ma ku temu lepszego miejsca niż Stabłowice. W sąsiedztwie osiedla znajdują się stawy, lasy, rzeka Bystrzyca i Park Stabłowicki. Każdy, kto lubi otoczenie przyrody będzie się tu czuł doskonale. Mieszkania na różnych kondygnacjach mają dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka. Wybierz opcję, która odpowiada Ci najbardziej.

POZNAJ STABŁOWICE

W najbliższej okolicy bez trudu zrobisz zakupy, skorzystasz z potrzebnych na co dzień usług, znajdziesz szkołę lub przedszkole dla swojego dziecka. W czasie wolnym możesz cieszyć się otaczającą Stabłowice przyrodą. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego planowana jest rewitalizacja stawu sąsiadującego z osiedlem. Projekt zakłada uporządkowanie zieleni, budowę ścieżki spacerowej i siłowni zewnętrznej. Ma to być miejsce rekreacji, wypoczynku i integracji mieszkańców.

NAJLEPSZY WYBÓR

Ogromną zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo parku. Aby cieszyć się jego urokami, wystarczy przejść przez ulicę. Choć Stabłowice są naprawdę spokojną, zaciszną częścią Wrocławia, to oferują łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Do centrum można dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok osiedla. Bliskość ulic Królewieckiej, Kosmonautów oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia daje swobodę przemieszczania się po mieście.

Lokalizacja

Wrocław, Stabłowice, ul. StabłowickaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pią.
Sob.
9:00-21:00 9:00-17:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować