Stabilny deweloper

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze.

Stabilne zaplecze finansowe i wybór sprawdzonych wykonawców pozwalają na sprawne realizowanie kolejnych inwestycji. Dzięki temu budujemy zaufanie, które procentuje. Oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru nieruchomości oraz formalności związanych z realizacją transakcji. Jesteśmy do dyspozycji również po przekazaniu kluczy do mieszkania lub lokalu. Odpowiadamy za nasze projekty od A do Z.

Korzystny przelicznik powierzchni

Do powierzchni użytkowej Twojego mieszkania nie wliczamy powierzchni pod ściankami działowymi, a jedynie tą, z której realnie korzystasz. Taki przelicznik pozwala zaoszczędzić średnio od 3,5% do 4% wartości mieszkania, gdzie zaoszczędzone środki można przeznaczyć na wykończenie łazienki lub zakup wyposażenia kuchni.

Wysoki standard

Dodatkowa przestrzeń w cenie mieszkania

Balkon, taras lub ogródek to doskonały sposób otwarcia mieszkania na otoczenie i zyskania dodatkowej przestrzeni. Co ważne, niezależnie od tego, który wariant wybierzesz –  zawsze płacisz tylko za metraż mieszkania.

Dodatkowo wszystkie nasze balkony mają gotową posadzkę, a mrozoodporne gresy, które stosujemy, zapewniają trwałość na długie lata.

Cichobieżne windy

Powroty do domu będą jeszcze przyjemniejsze, jeśli zamiast mozolnej wspinaczki po schodach będziesz mógł wybrać szybką przejażdżkę windą. Stawiamy na nowoczesne, cichobieżne windy od sprawdzonych firm z pełnym wsparciem serwisowym (niektóre niskie budynki nie mają windy, ale wtedy o tym dokładnie informujemy).

Czas i prywatność

W swoim domu możesz wypoczywać, tak jak lubisz. Standardem naszych mieszkań są murowane ściany działowe, które zapewniają zdecydowanie lepszą izolacyjność akustyczną niż popularne ściany gipsowo-kartonowe. Dodatkowo nie musisz zastanawiać się, która ściana wytrzyma ciężar montowanych mebli.

Pełna kontrola

Możliwość rozszerzenia domofonu o podgląd z kamery to rozwiązanie dla tych, którzy szczególnie cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność. Instalacja przygotowania w odpowiedni sposób umożliwia dostosowanie domofonu do indywidualnych potrzeb.

Ciepło i komfort

Wysokiej klasy okna zapewniają doskonałą izolacyjność zarówno termiczną, jak i akustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie i ciszą zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Im szybciej wykończysz swoje mieszkanie, tym lepiej. Pomagamy Ci w tym, przekazując klucze do lokalu, w którym ściany są już otynkowane i pomalowane jedną warstwą farby.

Estetyczne rozwiązania

Zastosowanie anteny zbiorczej przekłada się nie tylko na wygodę, ale także estetykę budynku i Twojego mieszkania. Zamiast wielu anten psujących wygląd elewacji jest jedna z ukrytą instalacją, do której możesz się podłączyć. Co najważniejsze, to rozwiązanie zyskujesz w cenie mieszkania.

Swoboda zmian w projekcie

Wybrałeś już mieszkanie, ale chciałbyś je nieco przearanżować? A może odpowiada Ci liczba sypialni, ale zdecydowanie wolisz salon połączony z kuchnią? Nie ma problemu. Kupując mieszkanie w DEVELII, masz możliwość wprowadzenia tzw. zmian lokatorskich.

Bezpieczeństwo

Jest dla nas równie ważne, jak dla Ciebie, dlatego nie oszczędzamy na zabezpieczeniach. Wszystkie mieszkania DEVELII posiadają markowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C oraz rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze.

Szczegółowe informacje na temat standardu konkretnych inwestycji znajdziesz w Biurach Sprzedaży mieszkań.

Podziel się radością z innymi

Nagrody za polecenie

Zachęcamy Państwa do dzielenia się w kręgu rodziny oraz przyjaciół wrażeniami ze współpracy z DEVELIĄ.

Jeśli znajomy kupi od nas mieszkanie z Twojego polecenia, otrzymasz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, jakie przygotowaliśmy dla tych, którzy są najbardziej przekonujący!

POLEĆ DEVELIĘ I ODBIERAJ NAGRODY
Oszczędności podczas zakupów

Rabaty u partnerów

Zyskaj rabat ! Przygotowaliśmy dla naszych klientów pakiet kuponów i kart rabatowych do wybranych sklepów.

Są wśród nich zarówno duże markety budowlane, jak i mniejsze salony z elementami wyposażenia wnętrz. Warto skorzystać z naszych zniżek — przy wykańczaniu i urządzaniu całego mieszkania możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. To, na co je wydasz, zależy już tylko do Ciebie.

Bezpłatna pomoc w kredycie

Korzystny kredyt

Nie wiesz, jaki wybrać kredyt? Zastanawiasz się, jakie dokumenty powinieneś przygotować? Stresujesz się na myśl o wszystkich wizytach w banku, które Cię czekają? Porozmawiaj z naszym Ekspertem finansowym.

Informuje o kolejnych etapach procedury kredytowej i dokumentach, które należy przygotować.

Kontakt

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat